Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Nevojat e partnerit tuaj bazuar nė zodiak.

Kur ju futeni nė njė marrėdhėnie, ju shpresoni qė ta bėni kėtė me dikė qė i mbush nevojat tuaja emocionalisht, fizikisht, dhe mendėrisht.

Nevojat e partnerit tuaj bazuar nė zodiak.
Nevojat e partnerit tuaj bazuar nė zodiak.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/05/2017 15:55

Ėshtė e vėshtirė tė bėheni tė vetėdijshėm nėse nuk i dini tė gjitha nevojat e tyre. Ju nuk duhet tė dini vetėm nevojat tuaja, por patjetėr duhet tė dini edhe nevojat e partnerit.

Shenja e zodiakut e partnerit tuaj mund tė tregojė shumė pėr atė qė ata duan nga ju, dhe kjo ėshtė mėnyra mė e mire qė ju ti pėrmbushni nevojat e tyre.

Ju tregojmė sesi tė kuptoni nevojat e partnerit bazuar nė shenjėn e horoskopit.

Dashi (21 Mars- 19 Prill)

Dashėt kėrkojnė ndershmėri dhe sinqeritet mbi tė gjitha. Komunikimi ėshtė ēelėsi nėse keni njė partner tė kėsaj shenje. Mos fshihni asgjė nga Dashėt dhe kini vullnet tė komunikoni kur marrėdhėnia ėshtė nė faza tė vėshtira. Ata janė guximtarė, transparentė, dhe kanė nevojė pėr dikė qė ti thotė gjėrat siē janė.

Demi (20 Prill- 20 Maj)

Demėt janė tė fortė, tipa tė qetė qė do tė thonė qė gjithēka ėshtė perfekte nė sipėrfaqe. Ata nuk janė shumė tė mirė kur bėhet fjalė pėr tė shprehur ndjenjat e tyre, kėshtu qė partneri i tyre duhet ti ndihmojė ata qė tė tregojnė sesi ndihen. Ata kanė nevojė tė ndihen rehat nė njė marrėdhėnie, dhe nuk mund tė shtyhen kurrėsesi pėr tė bėrė diėka qė se duan.

Binjakėt (21 Maj- 20 Qershor)

Binjakėt kanė tendencėn tė humbasin rrjedhėn e emocioneve dhe mendimeve tė tyre, qė do tė thotė se kanė nevojė pėr dikė qė ti ndihmojė ata tė qėndrojnė me kėmbė nė tokė. Ata mund tė duken tė zjarrtė, por nė tė vėrtetė, ata kanė njė ton me interesa tė ndryshme dhe e humbasin gjithmonė kur nisin tė bėjnė diēka. Sigurohuni qė ti bėni gjėrat emocionuese nėse keni njė partner Binjak.

Gaforrja (21 Qershor- 22 Korrik)

Gaforret japin gjithēka ne nje marredhenie. Kjo pėrfshin mendjen, trupin, shpirtin, zemrėn, shtėpinė, rrobat madje edhe qenin vetėm qė partneri i tyre tė jetė i lumtur. Ju si partneri i tyre, duhet tė siguroheni qė nuk do tė pėrpiqeni tė ndryshoni natyrėn e tyre tė dhėnė dhe bujare. Pėr shkak tė natyrės sė tyre, gaforret kanė pritshmėri tė mėdha nga tė tjerėt, veēanėrisht nga partneri.

Luani (23 Korrik- 22 Gusht)

Luanėt kanė shumė vetėbesim dhe janė tė shkujdesur, si dhe kanė nevojė pėr njė partner qė reflekton po tė njėjtin tip ose natyre. Ata nuk shkojnė mirė nė njė marrėdhėnie ku ndihen sikur po mbahen larg diēkaje tė rėndėsishme. Edhe pse ata duken arrogantė, ata thjesht kanė pritshmėri tė mėdha pėr veten e tyre. Ata kėrkojnė marrėdhėnie serioze me qellime serioze.

Virgjėresha (23 Gusht- 22 Shtator)

Virgjėresha ka natyrė logjike dhe analitike kur bėhet fjalė pėr marrėdhėniet. Edhe pse ata kanė njė anė tė butė, ata rrallė herė i lejojnė njerezit rreth tyre ta shikojnė atė. Ata kanė nevojė pėr njė partner qė ėshtė emocionalisht i lirė, por gjithashtu dikė qė nuk i lė emocionet e tij tė drejtojnė kur bėhet fjalė pėr marrje vendimesh tė rėndėsishme.

Peshorja (23 Shtator- 22 Tetor)

Peshoret kanė natyrė tė paqshme dhe tė balancuar. Ata kanė nevojė tė sigurohen qė ēdo marrėdhėnie nė tė cilėn janė do tė jetė me natyrė mbėshtetėse pėrpara se ti konsiderojnė gjėrat serioze. Barazia ėshtė ekstremisht e rėndėsishme pėr njerėzit qė bėjnė pjesė nė kėtė shenjė, dhe gjithēka bėhet dyshe nė angazhimet romantike.

Akrepi (23 Tetor- 21 Nėntor)

Akrepėt kanė disa probleme besimi kur bėhet fjalė pėr marrėdhėniet romantike. Nėse jeni partneri i njė Akrepi, ju duhet tė jeni i aftė tė tregoni qė jeni i besueshėm pėrpara se gjėrat tė bėhen serioze. Nėse nuk jeni, bėhuni gati tė largoheni ose tė jeni nė distancė me personat nėn shenjėn e Akrepit. Kur Akrepėt ndihen rehat ata do tju hapen.

Shigjetari (22 Nėntor- 21 Dhjetor)

Shigjetarėt pėlqejnė aventurėn, janeėmendjemprehtė dhe dhe shumė filozofikė. Pėr shkak tė natyrės sė tyre filozofike, ata ndihen tė humbur herė pas here, prandaj ata kanė nevojė pėr njė partner qė ėshtė i aftė ti bėje ata tė ndihen mirė dhe rehat gjatė kėtyre periudhave. Emocionet e tyre mund tė shpėrthejnė lehtėsisht, kėshtu qė ata duan dikė qė i ndihmon ata tė qėndrojnė nė kontroll.

Bricjapi (22 Dhjetor- 19 Janar)

Bricjapėt shpesh shikohen si tradicionalė. Punojnė shumė dhe janė tė vendosur pėr tė arritur qeėlimet e tyre pavarėsisht gjithēkaje. Ata kanė nevojė pėr njė partner me njė etikė tė fortė pune qė i kupton ata kur rrijnė vonė nė zyrė dhe nuk shkojnė nė darken e planifikuar. Gjithsesi, partneri i tyre gjithashtu duhet tė jetė i aftė tė tregojė pėrfitimet e ngadalėsimit dhe shijimit tė jetės sė tashme.

Ujori (20 Janar- 18 Shkurt)

Njerėzit qė janė nėn kėtė shenjė thuhet se kanė njė numėr tė madh tė cilėsive tė ndryshme tė personalitetit dhe janė shumė tė ndėrlikuar. Ata janė plot aventura dhe gjithmonė gati pėr tė shkuar nė njė udhėtim. Ata i shijojnė bisedat e thella, por e kanė shumė tė vėshtirė ti tregojnė emocionet e tyre nė tavolinė.

Peshqit (19 Shkurt- 20 Mars)

Peshqit janė romantikė tė ndjeshėm. Ata shijojnė artet dhe e shprehin veten e tyre nė mėnyrė kreative, qė do tė thotė qė ata kanė nevojė pėr njė partner qė gjithashtu i shijon kėto gjera. Pėr shkak tė natyrės sė tyre tė ndjeshme, ata kanė nevojė pėr intimitet emocional nė marrėdhėniet e tyre, sė bashku me dobėsitė e tyre.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5,[+b

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė