Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė do tė kenė njė fundjavė magjike janė...

Fundjavė magjike sipas Horoskopit. Mos e humbisni!

Shenjat e horoskopit qė do tė kenė njė fundjavė magjike janė...
Shenjat e horoskopit qė do tė kenė njė fundjavė magjike janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/12/2017 11:42

Dashi

Nė planin sentimental do keni disa probleme kėtė fundjavė. Mos u shqetėsoni por qetėsohuni dhe flisni mė shumė me partnerin/en. Ka mundėsi qė me financat tė keni fat. Gjithsesi qėndroni me kėmbė nė tokė.

Demi

Duke qenė se asnjė planet nuk do ndikojė tek jeta juaj nė ēift, pritet fundjavė e bukur dhe e mbushur me emocione. Do ndiheni me fat qė do keni dikė i partneri/ja pranė. Situata financiare do jetė e pa stabilizuar.

Binjakėt

Projektet nė ēift do jenė shumė tė favorizuara gjatė kėsaj fundjave. Shprehni secili mendimet dhe mė pas vendosni pėr atė qė iu intereson tė dyve. Tregohuni edhe pak mė tė ngrohtė me atė qė keni nė krah. Financat do jenė nė gjendje shumė tė mirė sot.

Gaforrja

Pėr disa prej atyre qė janė nė njė lidhje fundjava do jetė e vėshtirė dhe me probleme. Mos e humbni nė asnjė moment komunikimin me partnerin/en. Kujdes me veprimet e mėdha financiare.

Luani

Marrėdhenia me partnerin/en do jetė shumė e mirė. Lėreni pas rutinėn dhe provoni gjėra tė reja sė bashku. Do ndiheni mirė dhe do iu duket sikur do tė rilindni. Periudhė e favorshme pėr financat.

Virgjėresha

Nuk do iu pėlqejnė aspak detyrimet dhe tė zakonshmet nė jetėn tuaj nė ēift. Do kėrkoni tė provoni gjėra tė reja qė tiu sjellin emocione. Kujdes mos tentoni tė shikoni dikė tjetėr se kur ta humbni partnerin/en do iu vijė keq. Falė disa shpenzimeve qė do bėni financat do tė dobėsohen.

Peshorja

Humori juaj do tė ndryshojė gjatė kėsaj dite dhe kjo mund tė sjellė probleme me partnerin/en. Tregohuni tė kujdesshem sepse pėrndryshe do kaloni njė ditė tė vėshtirė. Do e menaxhoni me kujdes buxhetin dhe do tregoheni tė matur me shpenzimet.

Akrepi

Ata qė janė nė ēift do jetė mė tė pėrkėdhelur nga yjet sot. Dita do jetė shumė e animuar dhe e kėndshme. Bėni vetėm kujdes mos tregoheni idealistė dhe mos kritikoni mė shumė sesa duhet. Nė planin financiar duhet tė tregoheni sa mė vigjilentė.

Shigjetari

Jeta juaj nė ēift mund tė jetė e tensionuar dhe aspak e animuar kėtė fundjavė. Mundohuni ta ndreqni sa mė parė sepse nė tė kundėrt situata mund tė pėrkeqėsohet mė tepėr. Tregohuni pak mė tolerantė dhe tė kuptueshėm, shkruan klantv. Financat do mbrohen nga Saturni.

Bricjapi

Edhe pse lidhja juaj ėshtė shumė e rėndėsishme duhet tė merreni pak mė shumė me veten dhe familjarėt. I keni lėnė pas dore kohėt fundit. Marsi do influencojė mė shumė tek financat. Buxheti do tė ekuilibrohet.

Ujori

Gjatė kėsaj fundjave lidhja qė keni krijuar do tė pėrforcohet edhe mė shumė. Do jeni shumė joshės dhe partneri/ja do ndihet mirė qė iu ka nė krah. Financat duhen menaxhuar me maturi. Mos u hidhni me sy mbyllur nė detin e shpenzimeve.

Peshqit

Neptuni do influencojė sė tepėrmi tek jeta juaj sentimentale. Do merrni disa vendime nė ēift tė cilat do i japin njė tjetėr drejtim jetės suaj. Disa mund tė kalojnė ndonjė moment tė tensionuar. Me financat gjėrat do shkojnė mirė mė nė fund.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>>1#

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė