Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

12 intervista pune qė ėshtė kėnaqesi ti ndjekėsh.

Pothuajse ēdo kompani e famshme ka njė imazh tė sajėn nė botė.

Intervista ne ēdo lloj pune.
Intervista ne ēdo lloj pune.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/11/2016 00:14

Pėr ju kemi sjellė disa nga kompanitė mė tė mėdha nė botė me ilustrime te vogla nga intervistat e punės qė ato bėjnė.

Intervista e punės nė Instagram

Intervista e punės nė Instagram

Intervista e punės nė Starbucks.

Intervista e punės nė Starbucks.

Intervista e punės nė MC Donalds

Intervista e punės nė MC Donalds

Intervista e punės nė Postal Service.

Intervista e punės nė Postal Service.

Intervista e punės nė Old Spice

Intervista e punės nė Old Spice

Intervista e punės nė Google

Intervista e punės nė Google

Pjesė nga intervista nė Volvo

Pjesė nga intervista nė Volvo

Intervista e punės nė IKEA

Intervista e punės nė IKEA

Intervista e punės nė Samsung.

Intervista e punės nė Samsung.

Intervista e punės nė Apple.

Intervista e punės nė Apple.

Intervista e punės nė L'Oreal

Intervista e punės nė L'Oreal

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?@gWT

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė