Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi javor 26 Shkurt 2018 - 4 Mars 2018. Shenja qė do tė ketė fat nė dashuri ėshtė

Ēfarė do t'ju ndodhė kėtė javė sipas Oscar Cainer? Kėsaj shenje dikush do i shprehė dashurinė!

Horoskopi javor 26 Shkurt 2018 - 4 Mars 2018. Shenja qė do tė ketė fat nė dashuri ėshtė...
Horoskopi javor 26 Shkurt 2018 - 4 Mars 2018. Shenja qė do tė ketė fat nė dashuri ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/02/2018 05:59, Ndryshuar: 26/02/2018 14:19

Sipas astrologut tė njohur ndėrkombtarisht Oscar Cainer, ky ėshtė parashikimi i shenjave tė horoskopit pėr kėtė javė.

Sipas tij kėto janė disa nga gjėrat kryesore qė do i ndodhin ēdo shenje. Shpresojmė tė informoheni nė mėnyrėn mė tė mirė.

Dashi

Pamja e jashtme, e reflekton atė qė ju ndjeni. A po merrni disa ndjesi tė ēuditshme nga dikush? Ju duhet t'i besoni intuitės tuaj. Veprimet e tyre do t'ju tregojnė mė shumė se fjalėt e tyre. Me Merkurin dhe Venusin nė shenjėn tuaj, duhet tė prisni dikė t'ju shprehė dashurinė.

Demi

Jupiteri vazhdon tė udhėtojė nėpėr shenjėn tuaj, duke i dhėnė optimizėm marrėdhėnieve tuaja. Tė tjerėt kanė nevojė edhe pėr vėmendjen tuaj. Ndėrsa Venusi dhe Marsi janė tė shenja juaj, harmonia e njė situate sociale kėrcėnohet nga dėshira pėr tė luftuar pėr atė qė mendoni se ėshtė e juaja me tė drejtė. Kėtė javė partneri juaj do ju shpėrblejė pėr vlerat qė keni.

Binjakėt

Dikush, kėtė javė ėshtė duke ju shikuar me kujdes, duke pritur qė t'ju imitojnė. Veprimet tuaja janė shumė origjinale dhe duhet tė ndiheni mirė pėr kėtė gjė. Nė njė situatė tė ardhshme delikate, mos e nėnvlerėsoni ndryshimin qė mund tė bėni. Marsi dhe Jupiteri kombinohen pėr tė lėnė nė shenjėn tuaj njė pėrparim pozitiv.

Gaforrja

Ndonjėherė, rruga e vetme nė dispozicion ėshtė e zėnė dhe stresuese. Por pa marrė parasysh se sa e vėshtirė ėshtė udhėtimi juaj, durimi, vizioni dhe imagjinata, do tė gjeni njė mėnyrė pėr tė kapur pengesat dhe pėr tė arritur njė vend tė qetėsisė. Marsi i nxitur nga Saturni, premton mundėsi tė reja marrėdhėnieje.

Luani

Nė jetėn tuaj, lojtarėt kryesorė po flasin dhe po hartojnė kushtet. Sė shpejti marrėveshja do tė mbyllet. Kėtė javė ėshtė koha pėr tė hequr dyshimin nga mendja juaj. Kėtė javė, jini tė gatshėm pėr tė avancuar, investuar dhe rritur. Marsi dhe Venusi do ju ndihmojė tė krijoni marrėdhėnie tė mira me njerėzit qė ju rrethojnė nė jetėn tuaj.

Virgjėresha

Pasqyrat nuk janė gjithmonė tė mira. Ajo qė shohim mund tė mos na pėlqejė gjithmonė, por ėshtė njė reflektim i sinqertė. Problemi vjen kur shpenzojmė shumė kohė nė kompaninė tonė, duke kėrkuar dhe duke gjetur gabime nė mėnyrė tė pashmangshme. Ajo qė ju do tė shihni kėtė javė ėshtė njė reflektim i asaj se si ndiheni brenda. Pėrqendrohuni nė talentet tuaja, atraktivitetin dhe shkėlqimin.

Peshorja

Kėtė javė mirėsia dhe dhembshuria do t'ju ndihmojnė tė ndiheni edhe ju mė mirė me veten tuaj. Venusi dhe Marsi sugjerojnė se nuk duhet tė rishikoni argumentet e vjetra ose mosmarrėveshjet emocionale nėse doni njė pėrfundim tė kėnaqshėm. Por nėse jeni tė gatshėm tė punoni dhe ti pėrcillni idetė tuaja, rezultatet do tė jenė shumė tė dobishme.

Akrepi

Ēdo hap pėrpara vjen me disa tė meta. Ju jeni nė gjendje tė ėndėrroni njė ide tė zgjuar kėtė javė. Pavarėsisht nga ndonjė tė metė tė vogėl, mos i hidhni poshtė pėrfitimet qė do tė sjellė. Dhe Jupiteri ėshtė i gatshėm t'ju dojė dhe t'ju sjellė fat tė mirė.

Shigjetari

Me kalimin e kohės, pėrparėsitė ndryshojnė. Mos humbni kohė pėr tė mbrojtur veten nga kėrcėnimet qė nuk ekzistojnė mė kėtė javė. Ėshtė shumė mė mirė tė jesh i hapur pėr njė pėrparim miqėsor. Jupiteri sugjeron gjithashtu qė ju do tė jeni nė gjendje pėr tė zgjidhur biznesin e papėrfunduar.

Bricjapi

Shikoni nga xhami juaj zmadhues dhe gjithēka do tė bėhet mė e qartė. Nėse qėndron prapa, do tė shohėsh pamjen e plotė. Ndėrsa Marsi dhe Venusi lidhen me Uranin, do ju ndihmojė tė zbuloni njė mister qė po ju mundon prej kohėsh.

Ujori

Nėse shohim pėrtej sipėrfaqes, mund tė habitemi nga dhimbja, trishtimi dhe grindjet qė ju rrethojnė. Shpesh, ata qė i kemi zili mė shumė, meritojnė mė shumė simpatinė tonė sesa do tė kishim imagjinuar ndonjėherė. Mos bėni asnjė supozim, kėtė javė. Lidhjet qė duhet tė bėhen nga Marsi dhe Venusi tregojnė se ju jeni nė gjendje tė bėni njė ndryshim tė thellė nė botėn e dikujt.

Peshqit

Mos prisni njė "moment tė lehtė" kėtė javė. Por ajo qė ju do tė ndjeni ėshtė pasioni pėr tė bėrė diēka. Kjo nuk ndryshon asgjė nė vetvete. Pėrveē Marsit dhe Venusit tė dobishėm, ka disa faktorė tė tjerė astrologikė qė do t'ju pengojnė pėr tė arritur gjėrat qė doni. Ju duhet tė jeni sėrish mirėnjohės, optimist dhe aktiv.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
hl>"E

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė