Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat do tė jenė shenjat fatlume tė horoskopit pėr javėn e parė tė Shkurtit?

Mjafton vetėm njė ditė qė Janari t'ja lėri stafetėn kalendarike Shkurtit, duke shpresuar qė mos ti lėri aspak mėrzinė karakterizuese tė tij.

Cilat do tė jenė shenjat fatlume tė horoskopit pėr javėn e parė tė Shkurtit?
Cilat do tė jenė shenjat fatlume tė horoskopit pėr javėn e parė tė Shkurtit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 31/01/2018 17:23

Plot 28 ditė, nuk janė shumė, aq mė tepėr kur mendon se lajme tė mira do tė vijnė pėr kėto dy shenja tė zodiakut. Quhen pikėrisht "Shenjat e bekuara" tė muajit Shkurt.

Saturni furnizon plot energji tė reja pėr Luanin, financat lėvizin nė mėnyrė marramendėse falė menaxhimit dhe balancės qė vjen nga harmonizimi i peshores me shenjėn tuaj gjatė Janarit. Shėndeti do tė kete luhatje tė vogla, por asgjė pėr tu shqetėsuar, thjesht mė pak kohė pėr veten. Luanėt nė data 1-3 Shkurt do tė pėrballen me lajme tė mira pra nė aspektin material. Ndėrsa nė datat 4-7 njė telefonatė apo mesazher i cfarėdo llojtė i jep atij lajmin fantastik se diēka prej qė Luanėt e "gjuanin" prej kohėsh ėshtė nė fazė realizimi.

Kėshilla pėr Luanėt ėshtė se duhet tė tregohen moskokėēarrės pasi "intrigat" e nxitura nga kalimi i shenjės sė Afėrditės nė shenjėn e Gaforres do bėjė qė tė pėrgojoheni, por kjo nuk ka qėllime dashakeqe nga askush, thjesht ēėshtje zilie.

Shenja e dytė e bekuar, qė do tė marri lajme mjaft tė mira kėtė muaj ėshtė Demi. Demi ėshtė plot kurajo kėtė muaj pasi qė ditėn e parė tė Shkurtit pasi Plutoni ka marrė energji tejet tė mėdhaja nga "Arusha e madhe" dhe i ka shkarkuar tė gjitha te shenja e Demit, pėr shkak tė forcės karakterizuese tė kėsaj shenje. Financat nuk lėvizim as pėr mirė e as pėr keq, dhe kėtė shiheni si diēka pozitive pasi shkurti nuk ėshtė muaj fort bujar me monedhat. Do rifitoni njė mik tė humbur si pasojė e njė keqkuptimi dhe kjo do ju mbushi me lumturi tė pamatė.

Ju presin gjithashtu projekte tejet ambicioze dhe shumė persona do ju kenė zili, por kjo ėshtė falė inteligjencės dhe guximit tė tepruar tė Demit asgjė e pamerituar. Nė horizonte shihen "cupida" pėr Demat e vetmuar ndėrsa pėr ata nė ēift priten aventura qė lidhen me udhėtimet romantike nga ku pritet qė tė pasohet nga lindja e njė krijesė tė re, bekim i "kryqėzimit tė brinjėve" tė Demit butėsisht me partnerin.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"7.7

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.