Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė do tė kenė shumė fat pėr javėn qė vjen janė...

Sikundėr ēdo tė dielė astrologėt kanė bėrė klasifikimin e shenjave tė horoskopit duke renditur 12 shenjat nga mė pak tė favorizuarat tek mė me fat.

Shenjat e horoskopit qė do tė kenė shumė fat pėr javėn qė vjen janė...
Shenjat e horoskopit qė do tė kenė shumė fat pėr javėn qė vjen janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 21/01/2018 21:40

Ky parashikim i pėrket tė gjithė javės. Perspekti ju njeh me klasifikimin e shenjave.

Ne vendin e 12 renditen tė lindurit nė shenjėn e Virgjėreshės. Ndonėse jeni njė nga shenjat mė tė forta tė 2018 kujdes me shpėrqėndrimin.

Nė vendin e 11 Luani. Nuk ndiheni tė vlerėsuar dhe kjo gjė mund t'ju nervozojė. Kujdes edhe nė dashuri sidomos tė mėrkurėn dhe tė premten.

Akrepi nė vendin e 10. Jeni pak nė tension por 2018 ėshtė njė vit i mirė pėr ju. Kujdes me bezdisjet e vogla qė mund tė nisin pėr shkak tė shpėrqėndrimit tuaj. Nėse doni tė rikuperoni njė ndjenjė besojini datės 28 Janar.

Nė vendin e 9 Shigjetari. Ēdo gjė duket sikur ka ndalur. Duhet tė nisni njė projekt por jeni nė ankth pėr shkak tė konfirmimeve sesa mundėsive.

Peshqit nė vendin e 8. Duhet tė rishihni disa situate por pėrgatituni sepso fundi i shkurtit ju favorizon. Kujdes nė fundjavė.

Dashi nė vendin e 7. Po rikuperoni dita ditės. Kush ka patur momente tė vėshtira mos u shqetėsoni, ditė mė tė mira nė horizont.

Nė vendin e 6 Gaforrja. Ēdo ditė njė betejė e re por mos u shqetėsoni ju mbron Jupiteri. Do tė jeni tė fortė mė fund tė shkurtit dhe nė fillim tė marist, ateherė duhet tė jepni maksimumin. Kujdes tė hėnėn dhe tė martėn.

Binjakėt renditen tė 5 nė klasifikimin e javės. Lėreni veten tė lirė do tė keni ndryshime pozitive. E shtuna dhe e diela ditėt mė tė mira pėr ju.

Peshorja nė vendin e 4. Rikuperim si nė jetėn personale dhe atė profesionale.

Bricjapi tė tretėt. Jeni tė fuqishėm mos ndaloni. Mundėsitė mė tė mira pėr tė mėrkurėn dhe tė enjten. Mos nėnvlerėsoni dashurinė.

Demi shenja e dytė mė e favorizuar e javės. E mėrkura dhe e enjtja ditė tė rėndėsishme pėr ju. Dicka zhbllokohet nė aspektin ekonomik. Njė fundjavė e bukur pėr ndjenjat.

Shenja mė e favorizuar e javės ėshtė Ujori. Pas shumė kohėsh rifitoni energji. Ju prej njė periudhė shumė e mirė. Tė shtunėn dhe tė dielėn surpriza nė dashuri.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
2Z0H

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė