Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kur dhe sa duhet tė flenė shenjat e horoskopit?

Ndėrkohė qė shkenca tregon se njė mutacion gjenetik mund tė fajėsohet, pėr pagjumėsinė ose pėr gjumin e tepėrt, duhet tė dini se astrologjia luan gjithashtu njė rol tė rėndėsishėm.

Kur dhe sa duhet tė flenė shenjat e horoskopit?
Kur dhe sa duhet tė flenė shenjat e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/11/2017 17:38

Ēdo person ka mė shumė gjasa tė shkojė nė shtrat pėr tė fjetur nė kohė tė ndryshme bazuar nė shenjėn e tyre. Ndaj dhe Perspekti ju tregon se kur ėshtė koha mė e mirė pėr tė shkuar nė shtrat, bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.

Supozojmė se do tė zgjoheni nė orėn 7:00 tė mėngjesit, kėshtu qė:

Dashi mund t'ia dalė me 4 orė gjumė, prandaj mund tė shkojė tė flejė nė orėn 2:00 - 3:00 tė mėngjesit.

Demi ka nevojė pėr tė paktėn 7 orė gjumė, kėshtu qė duhet tė flejė qė nė orėn 23:00.

Binjakėt kanė nevojė pėr 6 orė gjumė, kėshtu qė duhet tė flenė rreth orės 1:00.

Gaforrja ka nevojė pėr 8 orė gjumė pėr t'u ēlodhur kėshtu qė duhet tė flejė nė orėn 23:00.

Luanit i mjaftojnė 7 orė gjumė, kėshtu qė mund tė shkojė tė flejė nė orėn 24:00.

Virgjėresha mund tė durojė disa ditė me vetėm 3-4 orė gjumė, por do tė vijė momenti qė do tė dorėzohet keq. Gjithsesi fjetja nė orėn 4:00 ėshtė e zakonshme pėr Virgjėreshat.

Nė mėnyrė qė tė japin maksimumin e tyre, Peshoret duhet tė flenė nė orėn 23:00.

Akrepi nė pėrgjithėsi kanė probleme me gjumin dhe zgjimin nė mėngjes. Nė mėnyrė qė tė bėjnė tetė orė gjumė Akrepėt duhet tė flenė nė orėn 22:00.

Njė Shigjetar duhet tė bėjė tė paktėn gjashtė orė gjumė nė natė, qė do tė thotė se duhet tė shkojė nė shtrat nė orėn 1 tė mėngjesit.

Pa marrė parasysh se kur shkojnė nė shtrat Bricjapi duhet tė flejė 7 orė. Kjo do tė thotė se nėse njė Bricjap duhet tė jetė nė orėn 7 tė mėngjesit nė punė, ai duhet tė flejė nė 24:00.

Ujori ėshtė fizikisht dhe mentalisht mė energjik nė krahasim me shenjat e tjera tė zodiakut, qė do tė thotė se kjo shenjė mund tė flejė rreth orės 3 tė mėngjesit, tė zgjohet nė 7 dhe tė vazhdojė tė kalojė ditėn sikur ka bėrė gjumė 8 orė.

Koha mesatare e Peshqve ėshtė 10 orė, qė do tė thotė se ata duhet tė flenė nė orėn 21:00.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
7C=E0

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė