Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat e horoskopit qė preferojnė vetėm argėtimin?

3 shenjat e horoskopit qė njihen si shpirtrat e argėtimit. Duan vetėm tė bėjnė qejf!

Cilat janė shenjat e horoskopit qė preferojnė vetėm argėtimin?
Cilat janė shenjat e horoskopit qė preferojnė vetėm argėtimin?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/01/2018 15:34

Kur bėhet fjalė pėr tė bėrė qejf, tė gjithė reagojmė nė mėnyra tė ndryshme. Sipas ekspertėve, dominojnė mė shumė pikėrisht kėto 3 shenja, dy shenja zjarri dhe njėra shenjė e ajrit: Dashi, Peshorja dhe Shigjetari.

Dashi

Njerėzit qė i pėrkasin shenjės sė Dashit janė miq tė mirė, dhe do t'i mbrojnė nėse lind nevoja. Karaktėrizohen pėr optimizmin e tyre natyror. Ata nėse hasin ndonjė vėshtirėsi do tė luftojnė me natyrėn e tyre kėmbėngulėse. Janė tė pavarur dhe kur bėhet fjalė pėr t'u argėtuar asgjė nuk mund t'i ndalė. Entuziazmi natyror i tyre kapėrcen ēdo gjė dhe pasiguria e tyre nuk vihet re te tė tjerėt.

Peshorja

Njerėzit e lindur nė shenjėn e Peshores janė tė qetė, tė ndershėm dhe urrejnė tė jenė vetėm. Partneriteti ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr ta. Kėta individė janė tė hipnotizuar nga ekuilibri dhe janė nė ndjekje tė vazhdueshme pėr drejtėsi dhe barazi.Peshoret janė tė gatshėm tė bėjnė gjithēka pėr tė shmangur konfliktet dhe tė mendojnė t'ja kalojnė sa mė bukur. Planeti qė sundon shenjėn e Peshores ėshtė Venusi, duke i bėrė kėta njerėz qė dashurojnė fort. Jetėt e tyre duhet tė pasurohen nga muzika, arti, dhe vendet e bukura qė ata vizitojnė.

Shigjetari

Aty ku ėshtė festa, ėshtė edhe njė person qė i pėrket Shigjetarit. Njihen pėr natyrėn e tyre optimiste dhe qejfdashės tė mėdhenj. Kurioz dhe energjik, shigjetari ėshtė njė nga udhėtarėt mė tė mėdhenj nga tė gjitha shenjat e zodiakut. Mendja e tyre e hapur i motivon ata tė enden nėpėr botė nė kėrkim tė kuptimit tė jetės. Shigjetari ėshtė entuziast dhe i pėlqen ndryshimet.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>d#C!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė