Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja mė lozonjare nė astrologji ėshtė...

Shigjetarėt janė njerėz Tinkerbell.

Shenja mė lozonjare nė astrologji ėshtė...
Shenja mė lozonjare nė astrologji ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/11/2017 18:17

Shigjetarėt nuk rriten kurrė, mbeten gjithmonė tė shkujdesur, fluturakė, optimistė dhe tė lumtur.

Ata nuk gėnjejnė, i duan kafshėt, janė bujarė dhe kur janė nė njė marrėdhėnie, nuk tradhėtojnė.

Shigjetarėt janė mė mendjehapurit e zodiakut, janė shumė tip dhe tė drejtė. Mund tė duken sikur janė nė botėn e tyre, sepse nė tė vėrtetė janė, por bota e tyre ėshtė e mrekullueshme.

Shigjetarėt merren me punė krijuese, kanė shumė humor, janė miq tė mirė dhe shumė tė lirshėm me njerėzit qė fitojnė besimin e tyre, tė cilėt janė mendjehapur dhe mendjebukur.

Femra e Shigjetarit ėshtė e veēantė. Kur ishte e vogėl ishte djalo-vajzė, por edhe nėse tani ėshtė rritur dhe ėshtė bėrė njė grua e bukur, ajo vazhdon ta ketė atė shpirtin e pafajshėm pėrbrenda, atė qė luante nė rrugicat e lagjes.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
^abQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė