Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat astrologjike qė kanė sukses me martesėn

Shenjat e horoskopit, janė krijuar pėr tė njohur mė thellė ekzistencėn e njeriut.

Shenjat astrologjike qė kanė sukses me martesėn
Shenjat astrologjike qė kanė sukses me martesėn
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/12/2017 17:19

Nga horoskopi duhet tė nxirren konkluzione tė menēura kur bėhet fjalė pėr zgjedhjen e njė gruaje tė ardhshme.

Vazjat ideale pėr martesė u pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit.

Gaforrja

Gratė qė i pėrkasin kėsaj shenje nuk kanė frikė tė shfaqin ndjenjat e saj. Ato asnjėherė nuk do t'ju lejojnė qė tė lexoni mendjen e tyre. Gjėja mė e rėndėsishme pėr to ėshtė ndėrshmėria dhe personi i dashur. Gratė qė i pėrkasin shenjės sė gaforreve kanė njė ekuilibėr tė rėndėsishėm mes lumturisė dhe kėnaqėsisė.

Dashi

E vetmja gjė qė mund tė presėsh nga njė grua qė i pėrket shenjės sė Dashit ėshtė pėrkushtimi qė ka ajo. Natyrisht qė ajo pėrpiqet tė pėrmbushė qėllimet dhe ėndrrat e saj, por nėse do tė martoheni me njė grua "Dash", atėherė tė jeni tė sigurtė qė martesa juaj do tė ketė sukses. Nuk ėshtė aspak e lehtė qė tė bėni njė "Dash" pėr vete, prandaj konsiderojeni veten me fat.

Luani

Njė grua e shenjės sė Luanit e di si ta marrė atė qė dėshiron. Me tė mirė, apo me dhunė, ajo do tė bėjė gjithēka qė ia dėshiron zemra. Ndėrshmėrinė e "Luanit" nuk duhet vėnė nė dyshim. Ajo ėshtė shumė tėrheqėse dhe ka karizmė. Ajo nuk ka nevojė pėr dikė qė tė shpėtojė. Ndonjėherė ėshtė e vėshtirė tė toleroni kokėfortėsinė dhe krenarinė e saj, por duhet tė jeni tė sigurtė qė ajo gjithnjė do tė jetė besnike ndaj jush.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!Dc`,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė