Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja mė flirtuese e horoskopit ėshtė...

Nė ēdo moment janė nė kėrkim tė gjėrave tė reja. Flirtimin e kanė pjesė tė jetės sė tyre dhe jo rrallė herė bėjnė namin...

Shenja mė flirtuese e horoskopit ėshtė...
Shenja mė flirtuese e horoskopit ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/12/2017 23:30

Mund tė themi pa hezituar se femra e kėsaj shenje ėshtė dukshėm e pavarur dhe ka dėshirė pėr argėtim tė mirė.

E kemi fjalėn pėr njė ndėr shenjat e ajrit qė nuk bindet lehtė tė krijojė diēka serioze me dikė, pikėrisht Binjakėt.

Njihet si natyrė flirtuese dhe mėrzitet shumė nėse qėndron gjatė nė tė njėjtin vend. Binjakėt mundohen tė bėjnė ēmos qė tė jenė tė kėnaqur nė jetė.

Nė ēdo moment janė nė kėrkim tė gjėrave tė reja. Flirtimin e kanė pjesė tė jetės sė tyre dhe jo rrallė herė bėjnė namin...


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
9H60A

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė