Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si do tė ndikojė Hėna e Plotė nė astrologji gjatė muajit Janar?

Hėna e plotė nė Gaforre, ē'do tė ndodhė me tė gjitha shenjat e horoskopit deri nė fund janarit.

Si do tė ndikojė Hėna e Plotė nė astrologji gjatė muajit Janar?
Si do tė ndikojė Hėna e Plotė nė astrologji gjatė muajit Janar?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/01/2018 20:48

Kalimi i Hėnės sė plotė nga Bricjapi nė Gaforre shėnon njė fazė tė re pėr tė gjitha shenjat e horoskopit, tė cilat do tė pėrballen me ndryshimet rrėnjėsore jo vetėm kėtė fillim viti, por edhe mė gjatė. Efektet e saj do tė pėrforcohen akoma dhe mė shumė me shtimin e Venusit dhe Neptunit, pėr mė gjatė lexoni si mė poshtė:

Dashi

Ndryshe nga vitet e mėparshme, Dashi ėshtė i vendosur tė bėjė disa ndryshime rrėnjėsore pėr 2018-ėn sidomos lidhur me menaxhimin e kohės. Tashmė e dini sa kohė duhet t'i kushtoni jetės personale dhe asaj profesionale.

Demi

Edhe Demi ėshtė i hapur pėr tė bėrė disa ndryshime tė vogla lidhur me sjelljen e tij karshi tė tjerėve, ndonėse kjo nuk do tė thotė tė hiqni dorė nga tė qenit i sinqetė, i ndershėm dhe transparent.

Binjakėt

Binjakėve u nevojitet pak vetėndėrgjegjėsim kėtė fillim vitit pasi vetėm nė kėtė mėnyrė do tė mund tė kuptojnė aftėsitė e tyre, si dhe tė pėrcaktojnė deri ku duhet tė vendosin limitet.

Gaforrja

Gaforrja duhet tė ndihet me fat pėr kėtė fillim vitit pasi Superhėna ėshtė strehuar pikėrisht nė shenjėn e saj. Parashikohen ndryshime positive nė jetėn personale, duhet vetėm tė tregoni kujdes pėrsa u pėrket luhatjeve tė humorit.

Luani

Tė lindurit nėn shenjėn e Luanit duhet tė pėrfitojnė nga drita e Superhėnės pėr tė kuptuar se ēfarė ose kush i nevojitet pėr tė realizuar planet e sivjetshme.

Virgjėresha

Lajme tė mira edhe pėr Virgjėreshėn qė mesa duket do tė pėrjetojė njė prej viteve mė tė rėndėsishėm tė jetės sė saj.

Peshorja

Edhe pėr Peshoren Superhėna e vendosur nė Gaforre nėnkupton njė periudhė reflektimi pėr tė rigjetur vetėdijen dhe pėr tė pėrcaktuar rrugėn e sė ardhmes.

Akrepi

Pėrdorni energjinė e Superhėnės pėr tė ndėrmarrė njė hap tė ri nė marrėdhėnien nė ēift. Ajo do tė ndriēojė mendjen, por edhe zemrėn.

Shigjetari

Pėr Shigjetarin ka ardhur momenti i duhur pėr tė pėrveshur mėngėt dhe investuar mė shumė nė planin profesional, ēka nėnkupton jo vetėm realizimin nė njė profil pune tė caktuar, por edhe nė ndjeken e studimeve.

Bricjapi

Bricjapit i nevojitet njė monolog i gjatė me veten, pasi vetėm nė kėtė mėnyrė do tė mund tė pėrcaktoni kujt duhet t'i jepni vėmendje dhe rėndėsi gjatė 2018-ės.

Ujori

Ujori duhet tė jetė i sigurtė nė vetvete nė pėrballjet e para qė do tė ketė gjatė kėtij fillim viti.

Peshqit

Mund tė merrni frymė lirisht, tashmė Saturni nuk ėshtė problem juaj. Qetėsohuni dhe merrni pak kohė pėr vete.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
]gkcH

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė