Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė bėjnė shumė para

Nė njė kėrkim tė CareerBuilder.com ėshtė zbuluar se tė lindurit e shenjės sė Akrepit, Luanit, Demit dhe Gaforres fitonin 100,000$ ose mė shumė nė vit.

Shenjat e horoskopit qė bėjnė shumė para
Shenjat e horoskopit qė bėjnė shumė para
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/12/2017 21:10

Demi (20 Prill - 20 Maj)

I drejtuar nga Venusi, Demi ėshtė shenja qė dėshiron tė bukurėn, produktet e rafinuara qė kushtojnė shumė para. Tė pėrshtatesh me pak, me mediokren, ėshtė e papranueshme pėr njė Dem. Ata janė gjithmonė nė kėrkim tė luksit, komfortit dhe gjithēkaje tjetėr qė paraja mund tė blejė.

Demi gjithashtu ka njė aftėsi pėr tė menaxhuar paratė, gjė qė e ndihmon shumė potencialin e tyre pėr tė fituar.

Akrepi (23 Tetor - 21 Nėntor)

Edhe pse i kundėrt nė rrotėn e fatit me Demin, Akrepi po njėsoj investon pėr jetėn e mirė. Kjo shenjė gėrmon aty ku fitohet njė eksperiencė emocionale, ku pėrfshihen tė mirat materiale, si njė makinė e shpejtė, shampanja mė e shtrenjtė apo pushimet luksoze. Dhe me aftėsinė e lindur tė Akrepit pėr investim ata janė nė rrugėn e duhur pėr tė kthyer aspiratat e tyre tė larta nė realitet.

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Njė Luan tipik kėrkon tė jetė nė qendėr tė vėmėndjes dhe tė adhurohet, dhe kjo shoqėrohet mė njė ēmim shumė tė lartė. Ata frymėzohen pėr tė bėrė shumė para kjo sepse ata tė financojnė garderobėn e tyre tė madhe, darkat luksoze, dhurata e pafundme dhe blerje tė tjera qė do t'a mbajnė atė nė qendėr tė vėmendjes. Nė tė njėjtėn kohė, aftėsitė e lindura drejtuese tė Luanit e bėjnė tė mundur kėtė ėndėrr.

Gaforrja (21 Qershor - 22 Korrik)

Dėshira pėr tė patur lumturi dhe siguri nė familje, e ndihmon Gaforren tė korrė para. Shpeshherė Gaforret i tremben rrėnimit financiar, prandaj i ruajnė tė ardhurat e tyre me kujdes. Tė paturit shtėpi (nuk ka rėndėsi numri) shėnon majėn e suksesit dhe tė lumturisė pėr kėtė shenjė, duke marr parasysh sa tė shtrenjta janė shtėpitė. Paratė ju ngjisin shumė gaforreve, prandaj e shijojnė ndjesinė e parasė. Gaforrja ėshėt ekspert/e nė grumbullimin e parasė, dhe kjo i shton mundėsitė pėr tu pasuruar nė tė ardhmen.

Nė fund tė listės gjithashtu ndodhen Ujori dhe Bricjapi.

Megjithatė shenja juaj e horoskopit nuk ju pengon tė jeni tė sukseshėm, madje ajo ju ndihmon tė pėrmbushni synimet tuaja.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/>@kM

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė