Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė prindi jeni bazuar nė shenjėn zodiakale?

Tė jesh prind ėshtė e vėshtirė!

Ēfarė prindi jeni bazuar nė shenjėn zodiakale?
Ēfarė prindi jeni bazuar nė shenjėn zodiakale?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/12/2017 12:28

Dhe e dini qė sipas astrologjisė edhe shenja e horoskopit ndikon nė mėnyrėn e prindėrimit? Jeni kurioze?

Atėherė zbuloni ēfarė thonė yjet pėr ju!

Dashi

Prindi i shenjės sė Dashit kėrkon tė ketė njė jetė disi tė pavarur, e vlerėson kėshillėn e mjekut dhe nuk ka dėshirė qė tė tjerėt tė ndėrhyjnė aspak nė edukimin e fėmijės.

Demi

Ėshtė njė prind shumė i dashur dhe i kushton shumė vėmendje fėmijės. Nėpėrmjet kontaktit tė shpeshtė fizik kėrkon tė shprehė gjithė dashurinė. Ėshtė njė prind shumė i zoti edhe nė kuzhinė.

Binjakėt

Femrat e kėsaj shenje nuk kanė si ide dominante lindjen e njė fėmijė por kur e bėjnė kėtė harrojnė tė gjitha preokupimet e tjera. E lenė fėmijėn tė shprehet nė mėnyrėn qė do dhe promovojnė aftėsitė e tij pėr t'u socializuar.

Gaforrja

Ėshtė njė prind i dashur dhe e mbron shumė fėmijėn. Fėmijės sė tij nuk i mungon kurrė ngrohtėsia dhe buzėqeshjet.

Luani

Nėna e kėsaj shenje nuk ndahet asnjėherė nga fėmija. Kėrkon tė marrė pjesė nė tė gjithė lojėrat e tij e madje edhe pėr orė me radhė.

Virgjėresha

Ky prind ėshtė shumė organizues dhe i ka gjithmonė tė gjitha sendet gati kur i duhen. Ėshtė shumė i kujdesshem pėr oraret e fėmijės dhe madje e tepron ndonjėherė.

Peshorja

Ėshtė shumė e dashur me fėmijėn dhe e fiksuar pas kontrolleve tek mjeku. E shikon shumė tė rėndėsishėm momentin kur fėmija do tė krijojė pavarėsi.

Akrepi

Ėshtė e kujdesshme dhe shumė e organizuar. Ėshtė edhe xheloze prandaj nuk lejon tė kujdeset kushdo pėr fėmijėn e saj. Kjo nėnė ka njė intuitė shumė tė mirė.

Shigjetari

Kėrkon qė fėmija i saj tė ndihet sa mė rehat. Ka dėshirė qė fėmija tė luajė sa mė shumė dhe tė jetė i lumtur por i kushton rėndėsi edhe karrierės.

Bricjapi

Ajo ėshtė njė nėnė e sigurt dhe pėrzgjedhėse. Ndjek me pėrpikmėri kėshillat e mjekut dhe ritmet e fėmijės. Ushqyerja ka njė rėndėsi tė madhe.

Ujori

Shpesh ndihet e pasigurt dhe ka nevojė pėr ndihmė nga familjarėt nė lidhje me fėmijėn. E lejon fėmijėn tė jetė i lirė tė eksperimentojė.

Peshqit

Ėshtė shumė e qetė dhe nuk ka frikė. Ėshtė e dashur dhe pranon me dėshirė ndihmėn e tė tjerėve.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=*dJ5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė