Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja mė me fat pėr javėn e ardhshme ėshtė...

Si ēdo javė astrologu Italian Paolo Fox na njeh me klasifikimin e shenjave tė horoskopit duke u nisur nga vendi i 12-tė me mė pak fat pėr tė vijuar tek vendi i parė shenja mė me fat pėr kėtė javė.

Shenja mė me fat pėr javėn e ardhshme ėshtė...
Shenja mė me fat pėr javėn e ardhshme ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/12/2017 18:52

Nė vendin e 12 ėshtė Ujori. Nėntori ka qėnė njė muaj i vėshtirė pėr ju dhe shumė prej jush ende nuk e keni marrė veten. Kujdes mund tė ketė diskutime mes jush qė jeni nė njė lidhje afagjatė, shumė do tė mendojnė tė ndryshojnė nė vitin 2018.

Nė vendin e 11 ėshtė Demi. Gjatė kėtyre ditėve do tė pėrfshiheni nga mėrzitja. Shumė prej nismave tuaja kanė ndaluar pėr motive praktike. Kujdes tė enjten dhe tė premten ditė tė tensionuara. Jeni pėrfshirė nga mendimet.

Nė vendin e 10 Peshorja, nė kėto ditė do tė duhet tė gjeni aleanca tė reja pėr tė qėnė gati pėr betejat e 2018. Doni tė gjeni personat e duhur si dhe njė dashuri tė rėndėsishme. Bėni njė analizė tė asaj ē'ka mendoni vėrtet.

Bricjapi nė vendin e 9. Do tė jeni protagonistėt e 2018. Pėrpiquni tė bėni dicka qė ju pėrket vetem ju. E mėrkura, e enjte, e premte janė ditėt mė tė mira tė javės.

Virgjėresha nė vendin e 8. Gjatė kėtyre ditėve do tė jeni paksa tė mėrzitur. Nė javėt e para mund tė keni pėrjetuar njė krizė emocionale. Kjo ėshtė njė javė vėzhgimi sesa njė javė veprimi.

Nė vendin e 7 ėshtė Shigjetari. Mėnyra juaj e tė vepruarit shumė e hapur nė kėto ditė do tė tregojė mė tė mirėn tuaj. E shtuna dhe e diela janė ditėt mė tė mira pėr ju. Pėrpiquni tė bėni gjėra tė rėndėsishme.

Dashi ėshtė nė vendin e gjashtė. Jeni shumė tė menduar nė kėto ditė. Do tė donit te ndėrmerrni veprime revolucionare, por ka konfuzion. Kush ėshtė i pakėnaqur nė dashuri do tė duhet tė tė vendos pikat mbi i nė janar. Kujdes me financat. E shtuna e diela ditėt mė tė mira pėr ndjenjat.

Nė vendin e pestė ėshtė Luani. Pėrpiquni tė jeni mė aktivė. E shtuna dhe e diela janė ditė interesante pėr dashurinė. Kujdes me financat.

Binjakėt nė vendin e katėrt. Nė kėto ditė ju kthehet energjia. Ėshtė i favorizuar kush udhėton. Keni pėrpara propozime tė reja.

Peshqit tė tretėt. Nė kėto ditė do tė keni njė telefonatė tė rėndėsishme. Njė emocion i bukur mund tė kthehet. Ditė tė mira e mėrkura dhe e enjtja.

Gaforrja nė vendin e dytė. Shumė angazhime por do tė jeni tė mbrojtur nga fati. Jeni shumė tė pėrqendruar nė punė.

Dhe medaljen e artė, mė i favorizuar ėshtė Akrepi. Njė lajm i mirė qė prisnit mund tė vijė kėto ditė. Mos jinni kritikė e mos kini frikė tė guxoni. Njė mundėsi e re ėshtė nė horizont pėr ju do tė jeni tė suksesshėm.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
R>PK;

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.