Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika astrologjike tė Ujorit

Ujori ėshtė shenja e 11 e Zodiakut. Numri 11 ėshtė njė numėr shumė i mirė qė tregon vlerat mė tė larta tė tė vėrtetave tė universit, kane njė shkėputje nga jeta e hershme dhe janė njerezorė.

Karakteristikat astrologjike tė Ujorit
Karakteristikat astrologjike tė Ujorit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/10/2016 16:40

Ujori udhėhiqet nga paneti i Uranit. Kjo i jep forcėn Ujorit pėr ti vendosur idetė e tyre nė botė. Ata kanė logjikė natyrale dhe tėrhiqen nga teknologjia dhe shkenca.

Simboli i Ujorit ėshtė Ujėderdhėsi por Ujori nuk ėshtė njė shenjė uji. Shumė njerėz habiten qė Ujori nė tė vėrtetė ėshtė njė shenjė ajri qė i bėn ata shumė tė aftė nė aftėsitė mendore.

20 karakteristika astrologjike tė Ujorit:

1. Pėlqejnė qė gjėrat tė bėhen siē duan ata.

2. Pėlqejnė lojėrat dhe flirtimet.

3. Motoja e tyre ėshtė: Unė Universalizoj.

4. Tėrhiqet nga: Binjakėt dhe Peshorja.

5. Tė qetė, ecentrikė dhe tė pavarur.

6. Posedon mendje tė mendimit tė lirė dhe nuk tėrhiqen nga frika, opinionet e tė tjerėve apo traditat.

7. Janė lider tė grupit kur bėhet fjalė pėr ndryshim.

8. Dashurojnė aventurėn.

9. Nuk tėrhiqen nga: Demi, Gaforrja dhe Virgjėresha.

10. Kokėfortė dhe tė qėndrueshėm. ,/p>

11. Dėshirojnė tė zgjidhin problemet e botės.

12. Ndjenja tė forta dhembshurie pėr personat qė nuk kanė shumė fat.

13. Zonat e ndjeshme tė trupit: sistemi i qarkullimit tė gjakut, pjesa e poshtme e kėmbėve dhe kyēet.

14. Shijon miqėsinė nė tė gjitha hapat e jetės.

15. Intuitivė por edhe praktikė.

16. Shpesh mund tė veēohen nga pjesa tjetėr e shoqėrisė.

17. Kanė njė kod moral shumė tė fortė.

18. Miqėsorė dhe tė dashur.

19. Mė tė lumtur kur janė vetėm.

20. Tėrhiqen nga gjėrat mistike dhe shpirtėrore.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
AD8G!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.