Perspekti - INGLOT Cosmetics Kozmetikė & Estetikė Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

INGLOT Cosmetics

Industritë që INGLOT Cosmetics përfshin

Kozmetikė & Estetikė

Detajet e kontaktit

deabeauty2@gmail.com
0696056124

Adresa

Autostrada Tirane Elbasan, TEG, Tirane
459 shikime

Përshkrimi

Kompania Inglot e themeluar mbi 30 vite me pare nga Wojtek Inglot,
nje kimist I ri qe ne ate kohe punonte ne departamentin R&D te nje kompanie farmaceutike.

Qellimi I tij kryesor ishte te prodhonte produkte te cilesise se larte me nje cmim te arsyeshem, duke perdorur vetem ingredientet me te mira te mundshme dhe materiale te paperpunuara nga kultivuesit me ne ze.
Te gjitha produktet INGLOT prodhohen Brenda Europes dhe 95% e tyre prodhohen ne Poloni.
Ne punojme me make-up artiste dhe konsulente te ngjyrave per te sjelle ne treg trendet e fundit te ngjyrave, formes dhe tekstures.
Ne vazhdimisht krijojme produkte te reja dhe kemi lancuar me te paret ne bote Manikyrin Frymemarres duke bere te mundur perkujdesjen me te shendetshme per thonjte nderkohe duke rritur bukurine e tyre.
Freedom System-i yne unik lejon klientet te eksperimentojne duke kombinuar pafundesi hijesh dhe ngjyrash per produkte te ndryshme te fytyres, duke iu dhene atyre mundesine per ta krijuar vete kutine personale te grimit.

Ne gjendemi ne mbi 700 lokacione ne mbare boten.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
R2"1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.