Perspekti - B&B Hair Style Kozmetikė/prodhime shėndetsore Servise familjare Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

B&B Hair Style

Industritë që B&B Hair Style përfshin

Kozmetikė & Estetikė

Detajet e kontaktit

00355692710586

Adresa

Zhan D'Ark, Prane Martenitetit te Ri, Tirane
690 shikime

Përshkrimi

B&B Hair Style-Tirane,Albania po ben rreth 9 vjet ne treg.eshte nje sallon bukurie.
Per 5 vjet ka operuar me punen e saje ne rrugen *Myslym Shyri* dhe 4 vjet ne Bulevardin Zhan D'Ark mbi Brryl tek Materniteti i Ri.

Gama e sherbimeve dhe e proceseve te punes eshte shume e madhe.
Sherbehet ne Parukeri me te gjitha proceset e saje, ne Kozmetike, ne Estetike nga trajtimet e Flokut, Fytyres, Duarve, Trupit dhe Kembeve me specialiste te mirfillte.
Ne thonj-nails art ne duar dhe ne kembe, punohet me xhel cilesor Profesionalis.
Stilohen nuse, behen masazhe e trajtime te vecanta trupi, behen depilime te te gjitha pjeseve te tij.

Organizohen Kurse te Formimit Profesional nga 1-6 muaj ne deget: Parukeri, Estetike, Thonj, Parukier Berber dhe Estetist Berber me cmime mjaft te arsyeshme dhe te licensuara nga Ministria e Mireqenjes Sociale dhe Rinise.
Kurset zhvillohen nga teknike dhe specialiste te mirefillte.
Punohet me produkte mjaft cilesore Italiane dhe franceze.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
&$.bi

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.