Perspekti - Sun Wellness Center Kozmetikė/prodhime shėndetsore Servise familjare Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Sun Wellness Center

Industritë që Sun Wellness Center përfshin

Bukuria & Shėndeti, Kozmetikė & Estetikė

Detajet e kontaktit

wellness@kodraediellit.com
0689071526

Adresa

Kodra e Diellit, Tirane
517 shikime

Përshkrimi

Ne ambjentet tona do te gjeni te gjitha pajisjet e nevojshme per shendetin tuaj trupor. Se bashku me pishinen e mbyllur dhe hapsiren e SPA, qendra SUN Wellnes eshte nje oaz ideal per mireqenien tuaj.
Ne dispozicion tuaj do te jete edhe nje instruktor i specializuar dhe certifikuar. Instruktori do te jete i pranishem cdo dite te javes, pervec te dieles, nga ora 14:00-21:00.
Salloni yne ofron te gjitha sherbimet e bukurise dhe parukerise si per femra edhe per meshkuj.
Salloni punon me produkte te markes prestigjoze "TIGI".

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
j?AU_

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.