Qofte me kunguj dhe miell misri.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Qofte me kunguj dhe miell misri.

Kjo ėshtė njė recetė mjaft e lehtė pėr tu pėrgatitur dhe shumė e shijshme pėr tu shijuar nė tė cilėn mund tė merrni shumė vlera ushqyese.

Qofte me kunguj dhe miell misri
Qofte me kunguj dhe miell misri
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/09/2016 12:25

Pėrbėrėsit:

kungull

mish i grirė

miell misri

gjizė

vezė

kripė

kopėr

Pėrgatitja:

Kungulli pastrohet, pritet nė kubikė tė mėdhenj dhe zihet. Pastaj kullohet dhe kalon nė makinėn e puresė, shtohet gjizė, vezė, kripė, kopėr dhe pėrgatiten qoftet si zakonisht.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"D

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė