Perspekti - Si pėrgatitet pija qė pastron trupin nga toksinat!
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si pėrgatitet pija qė pastron trupin nga toksinat!

Ushqimi dhe pije me bollėk, janė ėndrra e secilit qė ka oreks, por veshkat e juaja me siguri nuk do tė dėshironin njė gjė tė tillė.

null
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 02/10/2015 16:05

Besoni ose jo, veshkat filtrojnė rreth 200 litra gjak ēdo ditė, duke eliminuar toksina dhe substancave tė tjera tė dėmshme. Shumė sėmundje vijnė si rezultat i toksinave nė veshka. Shumica e toksinave merret pėrmes ushqimit dhe pijeve, prandaj ne kemi vendosur qė tju sjellim njė lėng qė pastron toksinat nė trup.

Pėrbėrėsit

½ lėng limoni

1 kivi

25g arra

1 banane

½ majdanoz

1 filxhan ujė

Pėrgatitja:

Pėrzihen tė gjithė pėrbėrėsit dhe kokteji konsumohet sapo tė pėrgatitet. Pijes mund tia shtoni edhe njė gjysmė advokato ose pak spinaq. Ju bėftė mirė!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=J9k0

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė