Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vogėlushja 10-vjeēare konkuron me tė rriturit nė Botėrorin e notit.

Alzain Tareq ėshtė njė notare 10-vjeēare nga Bahreini, e cila konkurroi me koleget e saj me eksperiencė nė garėn e 50 metrave flutur, nė Botėrorin e notit qė po zhvillohet nė Kazan tė Rusisė.

Vogėlushja 10-vjeēare konkuron me tė rriturit nė Botėrorin e notit.
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 03/10/2015 19:58

Edhe pse pėrfundoi garėn e fundit, Alzain theu rekordin si notarja mė e re nė njė Botėror.

Alzain Tareq regjistroi kohėn 4113, 16 sekonda mė ngadalė se notarja qė fitoi garėn, suedezja Sara Sjostrom.

Dua tė bėhem kampione dhe tė shkoj nė Olimpiadė, tha 10-vjeēarja pas garės e rrethuar nga mediat.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
W`Gh)

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė