Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 klubet e futbollit mė tė pasura nė botė

"Soccerex Football Finance 100", ka renditur 100 klubet mė tė pasura nė tė gjithė botėn.

10 klubet e futbollit mė tė pasura nė botė
10 klubet e futbollit mė tė pasura nė botė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/01/2018 13:44

Nė kėtė klasifikim 10 vendet e para i dominojnė ekipet e futbollit Anglez.

Man City ėshtė skuadra mė e pasur nė botė, pas saj vjen Arsenali dhe nė vend tė tret PSG.

Nga skuadrat Spanjolle Real Madridi renditet nė vend tė 6 ndėrsa Barcelona nė vend tė 13.

Ndėrsa pėr sa i pėrket futbollit Italian, Napoli renditet nė vend tė 26, Interi 30 dhe Milan 34.

1. Manchester City

2. Arsenal

3. Paris Saint-Germain

<4. Guangzhou Evergrande

5. Tottenham

6. Real Madrid

7. Manchester United

8. Juventus

9. Chelsea

10. Bayern Munich


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
g&QK'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.