Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēiftet mė tė forta tė horoskopit qė mund tė pushtojnė botėn sė bashku

''Dhe ata jetuan tė lumtur derisa shenjat e horoskopit i ndanė'', por jo nė rastin e dy ēifteve tė mėposhtėm tė cilėt duket tė jenė lidhur me zinxhirėt e dashurisė deri nė pėrjetėsi.

Ēiftet mė tė forta tė horoskopit qė mund tė pushtojnė botėn sė bashku
Ēiftet mė tė forta tė horoskopit qė mund tė pushtojnė botėn sė bashku
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/12/2017 17:44

Si gjithmonė yjet na tregojnė se ndikimi i tyre nė jetėn tuaj ėshtė i pashmangshėm, aq mė tepėr kur bėhet fjalė pėr ēėshtjet e zemrės dhe vazhdimėsinė e njė lidhjeje.

Ja cilat janė shenjat qė nėse bėhen ēift, askush dhe asgjė nuk mund t'i ndajė dot mė.

Luani dhe Peshorja:

Luani ėshtė "pushtues" tipik qė ndonjėherė i bėn partneret tė mėrziten dhe tėe mos e durojnė dot, por i kombinuar me njė Peshore, ai sillet tėrėsisht ndryshe. Luanėt nga triumfues dhe "pa ndjenja", shndėrrohen nė mbrojtėsit mė tė mirė, madje shndėrrimi i tyre shkon deri nė atė pikė qė tė harrojnė nevojat e tyre vetėm qė t'i pėrkushtohen Peshores. Ndėrkohė nga ana tjetėr, Peshorja i fal Luanit dashurinė e vėrtetė, tė pakushtėzuar dhe gjithėspėrfshirėse pėr tė cilėn ka nevojė.

Virgjėresha dhe Ujori

Nė kėtė ēift te zodiakut, ėshtė Virgjėresha ajo qė "pushton" zemrėn e Ujorit, sigurisht qė falė strategjisė sė saj qė nuk mund tė mos jetė po aq perfeksioniste siē ėshtė vetė Virgjėresha. Ujori bie pre e sharmit tė kėsaj tė fundit dhe sė bashku krijojnė njė lidhje tė pazakontė, por qė reziston deri nė pėrjetėsi. Ujorėt janė ėndėrrimtarė te mėdhenj, ndėrsa Virgjėreshat me pragmatike prandaj pėrmbushin njėri-tjetrin. Dashuria e tyre ėshtė e mbushur me emocione, tė papritura, kujtime qė lėnė shenjėn e tyre pėrgjithmonė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
HD0<`

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė