Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Viti 2018 do tė sjellė surpriza tė mėdha pėr shenjėn e...

Surprizėn mė tė madhe tė jetės nė 2018-ėn do e marrė Gaforrja!

Viti 2018 do tė sjellė surpriza tė mėdha pėr shenjėn e...
Viti 2018 do tė sjellė surpriza tė mėdha pėr shenjėn e...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/11/2017 14:35

Viti 2018 do tė jetė drastik pėr tė lindurit e shenjės sė Gaforres. Ka ardhur momenti pėr t'u shkėputur tėrėsisht me tė shkuarėn.

Me histori tė vjetra qė i ke mbajtur nė kėmbė vetėm pėr shkak tė nostaligjsė dhe kohės sė shpenzuar sė bashku. Tani kthehet faqja. 2018 ėshtė viti, qė duke nisur nga pranvera ndryshon gjithēka nė jetėn tėnde sentimentale.

Nuk do tė merresh mė me ish-et, por me njerėz qė me tė vėrtetė duan tė ndėrtojnė njė tė ardhme me ty. Edhe nė aspektin e karrierės, 2018-ta do tė jetė viti juaj.

Do tė ndėrrosh shtėpi, ndoshta edhe qytet.

Ndaj pjesa e dytė e vitit do tė tė gjejė jo vetėm me dashuri tė re, por edhe me punė tė re.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Je>3`

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė