Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Meshkulli i duhur pėr tu martuar duhet tu pėrkasė njė prej kėtyre shenjave

Cilat shenja tė horoskopit mund tė jenė bashkėshortėt mė tė mirė, bazuar nga karakteristikat e tyre?

Meshkulli i duhur pėr tu martuar duhet tu pėrkasė njė prej kėtyre shenjave
Meshkulli i duhur pėr tu martuar duhet tu pėrkasė njė prej kėtyre shenjave
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/11/2017 21:20

Disa me mblesėri, disa me dashuri, por tė gjithė janė pak skeptikė kur bėhet fjalė pėr momentin final tė martesės. Mirėpo njė ndihmė tė madhe kėtu e jep edhe horoskopi. Astrologėt kanė veēuar tre nga shenjat e horoskopit qė kanė vetitė mė tė mira qė njė femėr do donte tė kishte bashkėshorti i saj.

Ujori

Nėse jeni nė kėrkim tė njė personi romantik qė tė jetė sa delikat aq edhe i ndjeshėm, ju duhet njė partner Ujor. Ai ėshtė ideali pasi do mundohet me sa tė mundet t'ua plotėsojė dėshirat dhe nga ana tjetėr, nė ēdo situatė do jetė i ndershėm, i hapur dhe besnik. Tė vetmet gjėra ku mund t'i kapėsh Ujorėt ėshtė ndjeshmėria dhe kokėfortėsia e tepėrt, por kėto nuk janė arsye pėr tė mos i dashur.

Luani

Duke qėnė liderė tė lindur, luanėt janė partnerėt idealė pėr femrat kurajoze. Nėse krijoni njė lidhje me njė luan, ai ju bėn pjesė tė pasionit dhe kreativitetit tė tij. Mashkulli i kėsaj shenje do gjithmonė qė gjėrat t'i ecin si dėshiron ai dhe ndonjėherė ėshtė e vėshtirė tė kuptohesh me tė, megjithatė mos u dekurajoni pasi njė partner aq bujar sa ai nuk keni pėr tė gjetur. Tė jeni tė sigurtė se ai do luftojė gjithmonė pėrkrah jush dhe nuk do ndalet derisa tė arrijnė mė tė mirėn pėr ju. Nga ana tjetėr, partneri Luan ėshtė pasionant, argėtues dhe autentik.

Akrepi

Nėse kėrkoni dikė qė t'i besoni, mashkulli Akrep dhe ai qė ju duhet. Pėrveēse partner ai do dijė tė jetė gjithmonė njė mik perfekt qė do dijė t'iu mbėshtesė kurdoherė dhe nuk do ua nxjerrė sekretet. Edhe pse njė mashkull akrep i duhet pak kohė qė tė bjerė nė dashuri, kur arrin tė dashurojė njė femėr, i qėndron besnik dhe i pėrkushtohet pėrgjithmonė. Njė partner i tillė ėshtė edhe mjaft seksual e pasionant. Intimiteti pėr tė ėshtė i rėndėsishėm, por gjithashtu inteligjenca dhe ndershmėria e personit qė do ketė nė krah. Nėse tregoheni tė tillė do e keni mashkullin akrep nė krah deri nė vdekje.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
]E]]a

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė