Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tiparet negative tė shenjave tė horoskopit

Mėsoni anėn e errėt tė ēdo shenje horoskopi.

Tiparet negative tė shenjave tė horoskopit
Tiparet negative tė shenjave tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/11/2017 12:12

Si ēdo medalje me dy kahe dhe shenjat e horoskopit kanė tiparet pozitive me tė cilat mburren dhe tiparet negative, pėr tė cilat nuk duan tė flasin! Deri mė tani ju kemi marrė me tė mira, duke folur rreth suksesit, dashurisė, por mė poshtė Perspekti do tė ndajė me tė gjithė ju, anėn e errėt tė ēdo shenje horoskopi.

Dashi

Dashi ėshtė njė shenjė impulsive, i merr gjėrat personale, ndaj kur flisni me kėtė shenjė, gjėja e parė qė duhet t'i thoni ėshtė "Mos e merr personale". Nxehen shpejt dhe tė vėnė nėn presion.

Demi

Demi ėshtė shenjė materialiste pėrtac, pesimist, tepėr kokėfortė dhe ėshtė i prirur pėr tė ngecur nė rutinė.

Binjakėt

Binjakėt janė sipėrfaqėsorė, me dy fytyra dhe kontradiktorė nė atė qė thonė. Epo ėshtė shenjė e dyfishtė, ē'mund tė presėsh tjetėr.

Gaforrja

Gaforrja ėshtė njė shenjė tejet e luhatshme emocionalisht. Ēfarė thotė tani, nuk e thotė mė pas!

Luani

Luani ėshtė egocentrik e mendon se bota rrotullohet rreth tyre! Pėlqejnė t'i bėjnė gjėrat dramatike dhe tė jenė nė qėndėr tė vėmendjes.

Virgjėresha

Virgjėresha ėshtė gjithnjė nė kėrkim tė pėrsosmėrisė ndaj ėshtė njė shenjė tejet kritike.

Peshorja

Peshorja ėshtė shenjė manipulative dhe agresive nė mėnyrė pasive. Nuk do tė ngrejė dorė mbi ju, por do t'ju bėjė tė pėrjetoni njė terror psikologjik. E kanė shumė tė vėshtirė tė vendosin dhe janė shumė tė lėkundshėm.

Akrepi

Akrepi ėshtė mjeshtėr i manipulimit, narcist, shumė ambicioz, por mė e keqja nga tė gjitha kėnaqet me vuajtjet e tė tjerėve.

Shigjetari

Shigjetari nuk ka takt, mund t'ju lėndojė e mos t'i interesojė aspak!

Bricjapi

Bricjapi ėshtė kokėfortė, pesimist, i mėrzitshėm pasi nuk del kurrė nga rutina dhe ėshtė paksa anti-social.

Ujori

Ujori ėshtė ekstremist i paparashikueshėm dhe aspak racional.

Peshqit

Peshqit janė shumė tė ndjeshėm dhe kanė nevojė pėr tė tjerėt pasi mendojnė se pa njerėzit e afėrt nuk do ia dalin. Mund tė habiteni por janė dhe shumė egoistė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!*-ZE

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.