Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cili planet tė pėrket bazuar nė shenjėn e horoskopit?

Nė kėtė artikull do ju sjellim planetin qė dominon nė shenjėn tuaj tė horoskopit.

Cili planet tė pėrket bazuar nė shenjėn e horoskopit?
Cili planet tė pėrket bazuar nė shenjėn e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/11/2017 16:14

Perspekti do ju shpjegojė karakteristikat e secilit planet dhe si ndikon ai nė personalitetin tuaj.

Peshqit dhe Luani

Dielli

Personat qė i pėrkasin Peshqėve dhe Luanit kanė diellin si planetin e tyre. Perspekti shton se ata janė tė njohur si tė ndjeshėm, kreativė dhe plot dėshirė pėr ta shijuar jetėn.

Virgjėresha dhe Gaforrja

Hėna

Virgjėreshat njihen si persona qė kritikojnė shumė, perfeksionist dhe nuk pranojnė fajin e tyre.Kėta persona ndikohen nga hėna dhe punojnė fort pėr tė arritur synimet e tyre. Ndėrsa Gaforret njihen si shenja mė romatike e horoskopit. Hėna ndikon pėr ēdo gjė nė jetėn e tyre.

Dashi

Mėrkuri

Ky planet ju ndihmon tė krijoni njė pavarėsi nė jetė. Personat qė i pėrkasin shenjės sė Dashit, janė edhe egoistė. Dėshira e tyre pėr tė krijuar hierarki dominon.

Peshorja dhe Demi

Venusi

Venusi si planet tregon bukurinė dhe inspiron artistėt. Ky planet i bėn kėto shenja te dashurojnė me pastėrti dhe nuk tradhėtojnė. Peshorja dhe Demi e kanė tė pėrbashkėt, kur bėhet fjalė pėr bukurinė dhe dashurinė e vėrtetė. Ata nuk mund tė rrinė dot pa kėto tė dyja.

Akrepi

Marsi

Ky planet i ndihmon kėta persona tė ecin pėrpara dhe tė kenė shumė sukses nė jetė. Marsi ėshtė fatsjellės pėr ta.

Bricjapi dhe Shigjetari

Jupiteri

Jupiteri i sjell personave tė Bricjapit dhe Shigjetarit vetkontrollin dhe shpirtin luftarak. Thuhet se nė Romėn e lashtė ishte zoti i tė gjithė zotave. Dėshira pėr tė jetuar jetėn nė mėnyrėn mė tė mirė shtohet edhe mė shumė nga ndikimi i kėtij planeti.

Ujori

Saturni

Ky planet ndikon te Ujorėt pėr dėshirėn qė kanė pėr tė qėndruar vetėm dhe tė shkojnė nė ekstrem nėse diēka nuk i pėlqen. Ata nuk krijojnė dot kompromise pėr gjėrat.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
[?"*Q

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė