Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 lloje tė frikėrave sekrete qė 90% e meshkujve nuk i thonė.

A ėshtė edhe e mundur qė burrat tė kenė frikėra sekrete?

10 lloje tė frikėrave sekrete qė 90% e meshkujve nuk i thonė.
10 lloje tė frikėrave sekrete qė 90% e meshkujve nuk i thonė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/10/2017 19:39

Meshkujt duken aq tė fortė dhe vendimtarė! Megjithatė, ky ėshtė vetėm njė tjetėr stereotip i imponuar nga shoqėria.

10 gjėra qė nė tė vėrtetė shqetėsohen shumica e djemve edhe pse nuk e shprehin atė:

1. Si duket trupi i tyre

2. Paratė

3. Lartėsia e duhur

4. Burrat e tjerė mund tė jenė kėrcėnim (Xhelozia)

5. Pėrvojė tė vogėl nė marrėdhėnie

6. Flokėt

7. Ushqimi

8. Marrėdhėnia e tyre me tė dashurėn e tyre

9. Sa partnerė kishte njė vajzė para tij

10. Shprehja hapur e emocioneve

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Q"6K\

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.