Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė duan tė jenė gjithmonė me pushime

Kur bėhet fjalė pėr pushimet, secili prej nesh bėhet i lumtur.

Shenjat e horoskopit qė duan tė jenė gjithmonė me pushime
Shenjat e horoskopit qė duan tė jenė gjithmonė me pushime
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/10/2017 15:41

Sipas ekspertėve, janė 3 shenja horoskopit tė cilat nėse do kishin mundėsi do rrinin gjatė gjithė kohės me pushime. Bėhet fjalė pėr: Binjakėt, Shigjetarin dhe Ujorin.

1. Binjakėt

Kėta njerėz duan tė marrin shumė pushime nė tė njėjtėn kohė duke u angazhuar nė ndonjė gjė tė re qė i stimulon mendjen. Ata duan tė shijojnė pushime nė det, mal, liqen pra kudo qė ka njė peisazh ndryshe. Shumė mirė e keni o Binjakė!

2. Shigjetari

Ata njerėz qė i pėrkasin shenjės sė Shigjetarit kanė shkruar libra pėr udhėtimet dhe mund tė marrin pafund pushime nėse do kishin mundėsi. Ata janė gjithmonė nė kėrkim tė tokave tė reja ekzotike pėr tė udhėtuar dhe sapo tė kthehen nė shtėpi ata tashmė planifikojnė pushimet e tyre tė ardhshme. Nuk e ke keq o Shigjetar, por kujdes edhe me paratė!

3. Ujori

Planifikimi i diēkaje unike ėshtė tipike e njė Ujori. Ata bėjnė shumė kėrkime nė internet pėr tė qenė tė sigurt se do bėjnė njė udhėtim interesant. Pa marrė parasysh se ku shkoni apo ēfarė bėni, intelekti juaj duhet tė stimulohet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
M$/,4

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė