Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A jeni ju njė ndėr 4 shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut?

Dashi, Akrepi, Gaforrja dhe Luani janė shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut.

Dashi, Akrepi, Gaforrja dhe Luani janė shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut.
Dashi, Akrepi, Gaforrja dhe Luani janė shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/02/2017 15:02

Disa nga arsyet pėrse Dashi, Akrepi, Gaforrja dhe Luani janė shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut i gjeni mė poshtė:

Dashi

Dashi ėshtė njė nga shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut. Ata janė njerėz plot energji dhe vitalitet, me njė personalitet intens dhe shumė aventurier. Ata nuk kanė frikė nga asgjė, kanė vullnet pėr tė filluar sfida tė reja, dhe kanė nje sjellje prej lideri, qė gjithashtu u jep atyre shumė siguri nė vetvete. Dashėt zakonisht janė shumė rebelė dhe impulsivė, diēka qė i bėn kėta njerėz tė kenė shumė armiq. Ata nuk kanė frikė tė ndajnė pikėpamjet e tyre nė lidhje me ēėshtje tė ndryshme. Kėta persona janė pak kokėfortė dhe tė vėshtirė pėr tu bindur.

Cilėsitė qė e bėjnė Dashin njė nga shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut janė kapaciteti i tyre pėr tė udhėhequr, energjia dhe mungesa e frikės.

Akrepi

Akrepėt kanė njė personatitet shumė tė fortė, por janė gjithashtu tė ndryshėm nga pjesa tjetėr e shenjave tė zodiakut pėr intensitetin e tyre. Kjo ėshtė veēanėrisht e dukshme nė nivelin emocional, ata nuk do tė nėnshtrohen, dhe pasioni i tyre i pafund i bėn ata tė pandalshėm derisa ata tė arrijnė dėshirat dhe qėllimet e tyre. Personat e lindur nėn shenjėn e Akrepit janė shumė kritikė, pak arrogantė dhe mund tė jetė e vėshtirė tė jetoni me ta ēdo ditė. Nė dashuri, ata kanė gjithashtu njė karakter shumė tė fortė, janė pasionantė dhe tė pėrfshirė me partnerin e tyre.

Ato qė e bėjnė Akrepin njė nga shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut janė vendosshmėria, vazhdueshmėria dhe kapaciteti i tyre per tė arritur qėllimet.

Gaforrja

Edhe pse kjo shenjė njihet pėr ndryshimet e papritura dhe shumė tė shpeshta, personat nėn shenjėn e Gaforres janė gjithashtu shumė tė fortė dhe kėmbėngulės. Veēanėrisht, ata janė njerėz shumė t sigurtė qė besojnė nė aftėsitė e tyre, gjė q i bėn ata tė zhvillojnė personalitet ambicioz, nė jetėn e tyre profesionale dhe sentimentale. Ata janė shumė kėrkues me miqtė dhe partnerin, janė shumė mburrės me sinqeritetin e tyre shumė tė madh, edhe nėse ata duhet tė lėndojnė ndjenjat e dikujt me kėtė cilėsi.

Ato qė e bėjnė Gaforren njė nga shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut jan vetėbesimi, qė i ndihmon ata tė gjejnė gjithēka qė kėrkojnė dhe perfeksionizmin e tyre, qė i lejon ata tė krijojnė gjėra tė pabesueshme.

Luani

Cilesitė mė dalluese tė Luanit janė karakteri i tyre shumė dominant, janė gjithmonė gati tė ndėrhyjnė, dhe janė lindur lidera. Ata e pėrballojnė me kokėn lart ēdo fatkeqsi dhe kane njė kapacitet shumė tė madh pėr tė krijuar plane dhe strategji qė i ndihmojnė ata pėr tė arritur qėllimet e tyre. Fuqia e tyre i bėn Luanėt krenarė, arrogantė dhe kokėfortė.

Cilėsite qė i bėjnė Luanėt njė nga shenjat mė tė fuqishme tė zodiakut janė karizma e tyre, qė i bėn ata tė levizin turma tė mėdha dhe vendosshėmria e tyre pėr tė pasur sukses.

Reklamė

Komentet (1)

- Mikel, Shijak, 01-02-2017 11:58
158
140
Vlerėso komentin

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
J:ch>

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.