Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Jini mirėnjohės pėr gjėrat e vogla nė jetėn tuaj.

Jeta e njė njeriu plotėsohet nga gjėrat e vogla.

Mirėnjohja ėshtė ndjenja qė e bėn njeriun tė lumtur.
Mirėnjohja ėshtė ndjenja qė e bėn njeriun tė lumtur.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/09/2016 14:41, Ndryshuar: 05/09/2016 21:45

Duhet te jeni mirėnjohės:

Nėse keni ushqim pėr tė ngrėnė.

Nėse keni njė mik qė e pėrqafoni.

Nėse keni njė filxhan tė ngrohtė me kafe nė njė ditė tė ftohtė dimri.

Nėse keni njė krevat ku tė flini gjumė.

Nėse keni ujė tė rrjedhshėm nė shtėpinė tuaj.

Nese keni duar me tė cilat mund tė krijoni.

Nėse keni lule tė cilat i vėzhgoni dhe u merrni erė pėrreth.

Nėse keni kėmbė pėr tė ecur.

Nėse keni njė libėr tė mirė pėr tė lexuar.

Nėse keni njė shok tė cilit i telefononi nė kohė tė vėshtira.

Nėse keni njė mendje me tė cilėn mund tė imagjinoni.

Nėse keni ushqim nė frigoriferin tuaj, rroba tė cilat ju i vishni, njė ēati mbi kokėn tuaj dhe njė vend ku flini, ju jeni mė i pasur se 75% e njerėzve nė botė. Jini mirėnjohės pėr kėtė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
O&D(!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė