Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat e horoskopit qė konsiderohen gjumashė?

Ja 5 shenjat e horoskopit qė cilėsohen si "tė pagjumėt".

Cilat janė shenjat e horoskopit qė konsiderohen gjumashė?
Cilat janė shenjat e horoskopit qė konsiderohen gjumashė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/02/2018 17:15

Sa gjumashė njihni? Me siguri nuk i numėroni dot. Po vetė, ku pėrfshiheni? E doni gjumin apo preferoni tė shijoni momentet mė tė bukura, e tė shmangni sa mė shumė orėt kur nuk ndodh asgjė?

Shpesh, grupi i dytė cilėsohen si "tė pagjumėt", e nuk mund ta mohojmė se njerėz tė tillė kanė vetėm avantazhe. Mė shumė kohė nė dispozicion pėr tė mbaruar angazhimet e ngarkuara gjatė ditės, mė optimistė nė zgjimin nė mėngjes, mė me vullnet pėr tė shkuar nė punė... e ku ka mė mirė?

Edhe kėtė herė, me ose pa dėshirėn tuaj, shenja e zodiakut ndikon nė klasifikimin tuaj nė grupimin e "tė pagjumėve". Ndiqni listėn e mėposhtme pėr tė zbuluar se ku pėrfshiheni!

1. Binjakėt

2. Virgjėresha

3. Gaforrja

4. Demi

5. Ujori


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Q.#P)

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė