Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat e horoskopit qė bėjnė gjithmonė zgjedhjet e gabuara?

3 shenjat e horoskopit qė bėjnė zgjedhjet e gabuara nė jetė. Zbulojini!

Cilat janė shenjat e horoskopit qė bėjnė gjithmonė zgjedhjet e gabuara?
Cilat janė shenjat e horoskopit qė bėjnė gjithmonė zgjedhjet e gabuara?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 11/02/2018 14:43

Tė bėsh zgjedhjet e duhura, ėshtė mė shumė ēėshtje mprehtėsie se sa fati. Sigurisht ka edhe fati rolin e tij, por mė sė shumti duhet njė intuitė e saktė.

Disa prej shenjave tė horoskopit, nuk janė aq intuitive sa tė tjerat, dhe shpesh e gjejnė veten teksa zgjedhin gabim.

Ja pėr cilat shenja bėhet fjalė:

Shigjetari

Ata janė njerėz spontanė, dhe nuk besojnė shumė nė planifikim. Ata kanė tendencėn tė marrin vendime shpejtė, dhe kjo i ēon nė zgjedhje tė gabuara. Nga nxitimi nuk vėnė nė punė as intuitėn dhe as logjikėn, dhe kjo i ēon nė zgjedhje tė varfra pėr jetėn e tyre.

Bricjapi

Nėse ju mendoni se Bricjapėt janė praktikė, punėtorė, dhe gjithmonė bėjnė zgjedhjet e duhura, e keni shumė gabim. Ata shpesh ndikohen nga impulsiviteti prej dėshirės qė kanė pėr tė befasuar tė tjerėt. Shpesh zgjedhjet e gabuara i marrin nė fushėn sentimentale, dhe kjo i bė tė pendohen mė vonė pėr shumė lidhje tė dėshtuara.

Dashi

Nuk ėshtė pėr tu ēuditur, pasi Dashi ėshtė njė shenjė shumė impulsive. Nervat e tyre i ēojnė shpesh nė vendime tė gabuara, dhe mė sė shumti nė raport me njerėzit qė i rrethojnė. Tė gjithė Dashėt janė penduar pėr tė paktėn njė person qė e kanė larguar nga jeta e tyre nė nerva e sipėr.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
l'&\L

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.