Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė duhet tė prisni nga viti 2018 bazuar nė astrologji?

Ne tė gjithė presim qė viti 2018 tė jetė mė i mirė se ai qė po lėmė pas apo jo?

Ēfarė duhet tė prisni nga viti 2018 bazuar nė astrologji?
Ēfarė duhet tė prisni nga viti 2018 bazuar nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/12/2017 23:34

Atėherė lexoni mė poshtė se ēfarė do t'ju sjellė 2018 dhe se si do tė ndryshojė jeta juaj. Renditja fillon nga shenja mė me fat e deri tek ajo me mė pak fat. Asgjė pėr tu shqetėsuar!

Ujori (20 Janar - 18 Shkurt)

Ky ėshtė viti i ndryshimeve tė mėdha pėr ju. Edhe nėqoftėse ju ndiheni sikur nuk e kontrolloni mjaftueshėm atė qė po ndodh nė jetėn tuaj ju duhet tė kuptoni se vetėm ju mund tė ndryshoni mėnyrėn sesi shkojnė gjėrat.

Peshqit (19 Shkurt - 20 Mars)

Ju jeni miku-mikja mė i/e mirė dhe gjithmonė jeni atje pėr tė dashurit tuaj. Kjo do tė mbetet e njėjtė edhe nė vitin 2018, por gjithashtu do tė kuptoni rėndėsinė e tė qėnit pozitivisht egoist nė disa raste. Puno pėr vetėbesimin tėnd dhe do tė vini re ndryshime tė mėdha!

Dashi (21 Mars - 19 Prill)

Ju keni qenė njė punėtor i vėshtirė, por viti 2018 do tė jetė viti kur do tė pėrmbushni tė gjitha ambiciet tuaja. Durimi juaj do tė vihet nė provė kėtė vit, por gjėra mė tė mahnitshme do tė ndodhin.

Demi (20 Prill - 20 Maj)

Ky vit ka qenė i rėndėsishėm pėr ndėrtimin e karakterit tuaj dhe nė 2018 ju do ta mbani atė nė njė stabilitet tė mirė dhe tė begatė. Duhet tė siguroheni qė tė merrni mė tė mirėn nga kjo periudhė ambicioze dhe pozitive nė jetėn tuaj.

Binjakėt (21 Maj - 20 Qershor)

Ju me siguri do tė rriteni nė vitin 2018. Do tė kuptoni se ēfarė duhet bėrė dhe do ti bėni ato realitet.

Gaforrja (21 Qershor - 22 Korrik)

Ky ėshtė viti juaj! Do tė ndjeni fuqinė e jetės, do tė jeni tė kujdesshėm dhe ambiciozė. Pėrqendrohuni nė emocionet dhe vendimet tuaja dhe hyni nė vitin e ri si njė person i ri dhe i pėrmirėsuar.

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Kudo qė shkoni kėtė vit do tė sillni vetėm ndryshime pozitive nė jetėn tuaj. Ju do tė keni mundėsi tė reja dhe emocionuese. Asgjė e ngjashme me vitin qė po hidhni prapa krahėve.

Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

2018 ėshtė viti i vetė-zbulimit. Shumė ndryshime do tė pasojnė, por ju do tė pėrshtateni me sukses tek ato, thjesht jini tė patrembur dhe pozitiviteti do tė tejkalojė gjithēka.

Edhe pse mendoni se nuk mund t'i ndryshoni gjėrat lehtė, ky vit do t'ju tregojė tė kundėrtėn dhe do t'ju japė mundėsinė tė jeni personi qė dėshironi.

Peshorja (23 Shkurt - 22 Tetor)

Ju jeni duke u kujdesur dhe duke u dhėnė njerėzve tė tjerė, por nė vitin e ardhshėm, do tė mėsoni tė mendoni pėr veten tuaj sė pari. Mos harroni se tė ndihmosh njerėzit e tjerė kėrkon stabilitetin dhe forcėn tuaj, prandaj sigurohuni qė tė keni gjithēka qė ju nevojitet nė mėnyrė qė tė pėrhapni pozitivitetin rreth jush.

Akrepi (23 Tetor - 21 Nėntor)

Ky vit do t'ju japė fuqinė dhe vetėbesimin qė keni shpresuar. Do ta merrni ēdo situatė nė mėnyrė mė efikase dhe shumė mė me sukses.

Shigjetari (22 Nėntor - 21 Dhjetor)

Ju do tė vini re ndryshime tė mėdha nė marrėdhėniet tuaja nė 2018 qė i referohet miqėsisė, si dhe marrėdhėnieve romantike. Sigurohuni qė tė jeni tė duruar dhe vetėm gjėrat e mira do tė vijnė nė rrugėn tuaj.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Ky ka qenė viti i ngritjeve, por gjithēka qė keni investuar do tė sjellė njė rezultat pozitiv nė vitin 2018. Mos harroni tė kujdeseni pėr veten dhe sigurohuni qė tė arrini qėllimet tuaja.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_]ggI

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė