Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Urime dhe mesazhe unike pėr Vitin e Ri

Kur Viti i Ri vjen ju duhen patjetėr disa urime tė mira dhe tė veēanta pėr ti gėzuar njerėzit tuaj tė dashur.

Urime dhe mesazhe unike pėr Vitin e Ri
Urime dhe mesazhe unike pėr Vitin e Ri
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/12/2017 08:21, Ndryshuar: 28/12/2017 15:41

Urimet pėr Vitin e Ri duhet tė jenė padyshim speciale por edhe gazmore dhe tė pėrshtaten me personin tė cilit do t'ja dėrgoni atė urim.

Perspekti sjell pėr ju mesazhe dhe urime unike pėr Vitin e Ri.

1. Gėzuar Vitin e Ri 2018!

2. Paē njė vit tė ri plot begati!

3. Tė uroj njė vit tė ri tė lumtur dhe tė shėndetshėm!

4. Shpresoj qė viti i ri t'ju bekojė me shėndet, pasuri dhe lumturi!

5. Gjatė kėtij viti tė ri tė uroj qė tė jesh i mbushur me miqėsi tė mirė, dhe jo me zili!

6. Shpresoj qė gjatė kėtij viti tė ri dhėmbėt e tu tė jenė tė bardhė, sytė e tu tė jenė tė ndritshėm dhe kapaciteti yt pėr tė dashur tė jetė mė i madh!

7. Shpresoj qė ky vit i ri tė jetė i mbushur me dashuri, me jetė tė mirė dhe me bujari!

8. Shpresoj qė shprehja jote e preferuar pėr kėtė vit tė ri tė jetė buzėqeshja!

9. Uroj qė gjatė kėtij viti tė ri ndėrgjegjia jote tė jetė e bardhė, gjaku tė jetė i kuq dhe rrugėt ku shkel tė jenė jeshile!

10. Jeta ėshtė e shkurtėr, prandaj bėjeni atė sportive, hiqni dorė nga frikėrat dhe shijojeni vitin nė mėnyrė fantastike!

11. Shpresoj qė sfidat tė tkurren dhe aftėsia jote pėr ti kapėrcyer ato tė rritet nė mėnyrė eksponenciale!

12. Shpresoj qė gjatė vitit 2018 tė kesh sukses nė njė mėnyrė qė nuk ka pasur askush tjetėr mė parė. Dėshtimet ti kalosh nė mėnyrėn mė tė lehtė, dhe triumfi tė mposhtė ēdo dėshtim.

13. Shpresoj qė gjatė kėtij viti tė ri jeta tė tė japė: 12 muaj dashuri, 52 javė gėzim, 365 ditė sukses, 8760 orė shėndet tė mirė, 52600 minuta paqe tė brendshme dhe 3153600 sekonda lumturi. Kjo ėshtė gjithēka qė uroj pėr ty!

14. Shpresoj qė gjatė kėtij viti pėrballja me sfidat tė jetė sa mė e lehtė, dhe ēdo rrugė tė tė ēojė drejt suksesit dhe lumturisė!

15. Shpresoj qė gjatė kėtij viti tė gjesh gjithēka qė ke kėrkuar nga jeta!

16. Uroj qė dashuria e fshehur thellė brenda zemrės tėnde tė gjejė atė qė ke kėrkuar nė ėndrrat e tua, dhe buzėqeshja tė fshijė ēdo shenjė dhimbje nga jeta jote! Gėzuar Vitin e Ri 2018!

17. Njė vit i ri do tė thotė mė shumė mundėsi tė reja dhe marrėdhėnie tė reja. Uroj qė Viti i Ri tė jetė totalisht i ri!

18. Uroj qė ky vit i ri te hapė horizonte tė reja dhe tė sjellė ditė mė tė ndritshme!

19. Shpresoj qė gjatė kėtij viti nė jetėn tėnde tė mbizotėrojė paqja dhe gėzimi, dhe uroj tė kesh mundėsinė te ndjekėsh zemrėn dhe tė bėsh atė qė ėshtė e drejtė ēdo ditė!

20. Uroj qė gjatė kėtij viti tė ri tė ndjekėsh elegancėn dhe jo luksin, finesėn dhe jo modėn. Tė uroj tė jesh mė i vlefshėm se i respektueshėm, i pasur shpirtėrisht dhe jo me vlera monetare. Uroj qė gjatė kėtij viti tė mėsosh mė shumė, tė mendosh qetėsisht, tė flasėsh butėsisht dhe tė veprosh ndershmėrisht. Uroj tė dėgjosh zogjtė dhe yjet me zemėr tė hapur. Uroj ti mendosh gjėrat qetėsisht ti presėsh me buzėqeshje, tė veprosh trimėrisht, tė presėsh rastet e mira qė tė jepen dhe tė mos nxitohesh kurrė. Gėzuar vitin e ri 2018!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
MK2V1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė