Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit mė tė pashėm u pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit

Njerėzit qė i pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit janė mė tė bukurit. Zbulojini!

Njerėzit mė tė pashėm u pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit
Njerėzit mė tė pashėm u pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/12/2017 12:55, Ndryshuar: 17/12/2017 19:58

Nė kėtė artikull Perspekti sjell njerezit tė cilėt klasifikohen mė tėrheqės, sipas karakteristikave tė shenjės sė horoskopit.

Mesa duket, ata qė besojnė nė astrologji kanė gjetur se cilėt njerėz janė mė tė bukur pėr sytė e tė tjerėve, bazuar nė shenjėn e horoskopit.

Dashi

Ai sundohet nga planeti Mars. Njerėzit Dash janė tė freskėt, tėrheqės, joshės dhe marrin vėmendjen e tė tjerėve nga bukuria e tyre. Ata janė super tė nxehtė dhe kėrkojnė mė shumė vėmendje. Kėta njerėz duan tė vishen mirė dhe tė duken bukur. Disa nga aktorėt e njohur botėrorė qė i pėrkasin kėsaj shenje janė: James Franco, Russell Crowe.

Binjakėt

Njerėzit Binjakė janė shumė flirtues dhe tė tjerėt impresionohen nga pėrgjigjet spontane dhe seksi tė tyre. Ata janė tė zgjuar, gjė qė tė mahnit. Njė mashkull Binjak ka tipare fizike tė bukura dhe i pėrdor pėr tė joshur femrat. Ja disa nga vipat qė i pėrkasin kėsaj shenje: Collin Farrell, Chris Evans, etj.

Shigjetari

Sunduar nga Jupiteri, njė Shigjetar ėshtė i fortė, muskulor dhe joshės. Arma mė e fortė e tyre pėr tė joshur njė person janė sytė. Ata kanė humor dhe janė spontanė, gjė qė i tėrheq femrat. Meshkujt Shigjetar vishen bukur dhe e ndjekin modėn. Ngjyra e preferuar e tyre ėshtė bluja. Aktori i njohur qė i pėrket kėsaj shenje ėshtė bukuroshi, Brad Pitt.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
dX:QH

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė