Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Thėnie nga Mahatma Gandhi

Thėniet mė tė mira nga Mahatma Gandhi qė mund t'ju udhėheqin gjithė jetėn.

Thėnie nga Mahatma Gandhi
Thėnie nga Mahatma Gandhi
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/11/2017 18:08

"Kur jam i dėshpėruar, e kujtoj sė pėrgjatė gjithė historisė, rruga e dashurisė dhe sė vėrtetės gjithmonė ka fituar. Kanė ekzistuar tiranė dhe vrasės dhe pėr njė kohė ata janė dukur tė pa mposhtur, por nė fund ata gjithmonė kanė rėnė."

"Urreje mėkatin, duaje mėkatarin."

"E vėrteta kurrė nuk e dėmton njė kauzė tė drejtė."

"Forca nuk vjen nga kapaciteti fizik. Ajo vjen nga njė vullnet i pathyeshėm."

"Ju nuk e dini se kush ėshtė i rėndėsishėm pėr ju, deri sa ta humbisni atė."

"Nuk ekziston asnjė shkollė e barabartė me njė shtėpi tė mirė, dhe asnjė mėsues i barabartė me prindėr tė vyrtytshėm."

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Ed2-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė