Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Rrisni flokėt nė kohė rekord me kėtė maskė

Formula pėr flokė tė gjatė dhe tė shėndetshėm ėshtė padyshim kujdesi i duhur ndaj tyre.

Rrisni flokėt nė kohė rekord me kėtė maskė
Rrisni flokėt nė kohė rekord me kėtė maskė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/10/2017 19:48

Nė ēdo rast, secila prej jush ka pasur njė moment kur i ka prerė flokėt e saj mė shumė se ē'duhet. Arsyet mund tė kenė qenė tė ndryshme, por ē'rėndėsi ka.

Blogerja Babylon Kay zbuloi njė metodė tė jashtėzakonshme pėr tė pėrshpejtuar zgjatjen e flokėve. Kjo, vetėm falė miksimit tė 3 pėrbėrėsve qė ju i pėrdorni zakonisht kur gatuani apo pėr tė shoqėruar gatime tė ndryshme.

Pėrbėrėsit:

2 lugė gjelle mustardė (nė formė pluhuri)

1 lugė gjelle kanellė

Ujė

Udhėzime:

Hidhni mustardėn, kanellėn dhe ujin, mjaftueshėm sa pėr tė krijuar njė lloj paste homogjene.

Aplikojeni pėrzierjen nė rrėnjen e flokėve me anė tė njė furēe. Mbulojeni kokėn me njė copė najloni pėr 10 minuta. Mė pas lajini si zakonisht flokėt. Brenda muajit do tė shihni se ato do tė jenė zgjatur tej mase.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
iZ+]L

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė