Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė gėnjeshtat qė thotė dikush qė ka frikė nga dashuria?

Dashuria nuk ka limite, as receta nga tė cilat mund tė mėsosh si tė veprosh.

Cilat janė gėnjeshtat qė thotė dikush qė ka frikė nga dashuria?
Cilat janė gėnjeshtat qė thotė dikush qė ka frikė nga dashuria?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/01/2018 00:26

Dashuria nuk ka limite, as receta nga tė cilat mund tė mėsosh si tė veprosh. Megjithatė ka edhe nga ata qė e refuzojnė dashurinė pėr shkak tė eksperiencave tė dhimbshme qė mund tė kenė kaluar mė parė, tė cilat nuk i kanė kaluar plotėsisht apo nga ata tė tjerėt qė e evitojnė pėr shkak tė traumave qė kanė kaluar nė fėmijėri.

Janė pėrdorur justifikime tė ndryshme kur nuk jemi gati pėr t'u pėrballur me tė vėrtetėn. Kėto janė gėnjeshtrat mė tė zakonshme tė cilat i thonė femrat qė kanė frikė nga dashuria.

-Kam shumė punė, lidhja do tė ishte vetėm njė pengesė.

-Nuk mund tė gjej asnjeri qė mė duket si partneri ideal

-Dashuria ėshtė shumė punė, nuk kam kohė pėr tė.

-Jeta ime ėshtė e pėrkryer, lidhja do ta prishė atė.

-Unė nuk dua qė dikush tė jetė tepėr i lidhur me mua.

-Unė e dua lirinė time mė shumė sesa mund tė dua ēdo njeri.

-Burrat janė fėmijėrorė, nuk dua tė shqetėsohem pėr dikė.

-Dashuria ėshtė e komplikuar, nuk jam nė gjendje shpirtėrore pėr njė dramė.

-Ēdo lidhje pėrfundon e njėlloj, nuk dua ta pėrjetoj atė.

-Jeta ėshtė mė e thjeshtė kur jam vetėm.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
bjkZ2

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė