Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Disa thėnie mjaft motivuese qė do t'ju ndihmojnė nėse gjendeni nė kohė tė vėshtira.

Nėse jeni duke kaluar njė periudhė sfiduese nė jetėn tuaj, kėto thėnie do t'ju ndihmojnė dhe do t'ju japin frymėzimin duhet tė merrni nė kohėra tė tilla tė vėshtira.

Disa thėnie mjaft motivuese qė do t'ju ndihmojnė nėse gjendeni nė kohė tė vėshtira.
Disa thėnie mjaft motivuese qė do t'ju ndihmojnė nėse gjendeni nė kohė tė vėshtira.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/12/2017 15:41

Jeta nuk do tė jetė gjithmonė me dielli dhe nganjėherė mund tė ketė rrebesh, qė do ju lėrė tė ndiheni tė pashpresė nė fund tė ditės. Ndonjėherė ju do tė rrėzoheni dhe nuk do tė dini se si tė ringriheni. Nuk ka rėndėsi se sa herė pėrpiqeni tė ringriheni, apo sa e hijshme ėshtė, thjesht fakti qė po pėrpiqeni fort duhet tė mjaftojė. Gjithmonė provoni mė tė mirėn tuaj.

Le tė jenė kėto thėnie, njė kujtesė se si ēdo sfidė nė tė vėrtetė ėshtė njė bekim i fshehur, dhe se do tė ringriheni mė tė fortė se kurrė.

"Kurrė mos u jepni njerėzve zgjedhje, qė ju nuk doni qė ata t'i bėjnė."

Frank Sonnenberg

"Mund tė nevojitet njė vit, mund tė nevojitet njė ditė, por ajo qė do tė ndodhė do tė ndodhė, ajo qė do tė vijė do ta gjejė rrugėn e vet."

"Jeta ka njė mėnyrė tė ēuditshme, tė tė rregulluarit tė gjėrave nė fund tė ditės."

"Tė menduarit me tepri i shkatėrron marrėdhėniet dhe miqėsitė. Tė menduarit me tepri krijon probleme qė nuk i ke patur kurrė. Mos mendo me tepri, thjesht lejo pozitivitetin tė vėrshojė e tė tė pėrmbyt."

"Kurrė mos pusho sė bėri mė tė mirėn tėnde, thjesht sepse dikush nuk ta njeh meritėn."

"Nėse je kėmbėngulės, do ta marrėsh, nėse ke qėndrueshmėri, do ta mbash atė qė do."

"Dėshtimi ėshtė njė shans pėr tė filluar nga fillimi, por nė mėnyrė mė inteligjente."

"Furtunat nuk zgjasin pėrgjithmonė."

"Mos ki frikė tė dėshtosh. Ki frikė se mos nuk provon fare."

"Kur ndjen sikur do qė tė heqėsh dorė, mendo arsyen pėrse fillove."

"Ji i fortė sa pėr tė lėnė gjėrat tė ikin dhe kij durim pėr tė pritur atė qė meriton."

"Rrugėt e vėshtira shpesh tė shpien nė destinacione tė bukura."

"Njė ditė, gjithēka do tė marrė kuptim. Kėshtu qė pėr momentin, qesh me konfuzionin, buzėqesh pėrmes lotėve, dhe vazhdo kujtoji vetes se ēdo gjė ndodh pėr njė arsye."

"Lufta nė tė cilėn ndodhesh sot po krijon forcėn qė do tė kesh nesėr."

"Sekreti i ndryshimit ėshtė qė tė fokusosh gjithė energjinė tėnde, jo pėr tė luftuar tė vjetrėn, por pėr tė ndėrtuar tė renė."

Sokrati

"Kurrė mos ia shpjego veten tėnde, askujt. Sepse personi qė tė pėlqen nuk ka nevojė dhe personi qė nuk tė pėlqen, nuk do ta besojė..."

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
W]L

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė