Cilat janė ushqimet qė nuk duhen ruajtur nė frigorifer?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė ushqimet qė nuk duhen ruajtur nė frigorifer?

Ushqimet qė nuk e kanė vendin nė frigorifer

Cilat janė ushqimet qė nuk duhen ruajtur nė frigorifer?
Cilat janė ushqimet qė nuk duhen ruajtur nė frigorifer?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/02/2018 22:04

Arsyeja pėrse i ruajmė ushqimet nė frigorifer ėshtė pėr tė ngadalėsuar procesin e prishjes sė tyre falė shumimit tė bakterve!

Nė temperatura tė ulėta, kėto tė fundit nuk shumohen e kėsisoj ushqimet zgjasin mė tepėr! Sipas ekspertėve rezulton se shumė ushqime nuk e kanė vendin nė frigorifer dhe cilat janė ato do i merrni vesh mė poshtė!

Patatet

Domatet

Pjepri

Mjalti

Salcė soje

Kastravecat turshi

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
k<.R"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė