Cilat janė ushqimet magjike qė ju pėrmirėsojnė pėrqėndrimin?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė ushqimet magjike qė ju pėrmirėsojnė pėrqėndrimin?

Tė ngrėnit ushqime tė shėndetshme dhe me vlera ushqyese ėshtė dėshmuar shkencėrisht se i bėn mirė shėndetit tuaj dhe nė veēanti pėrqėndrimin.

Cilat janė ushqimet magjike qė ju pėrmirėsojnė pėrqėndrimin?
Cilat janė ushqimet magjike qė ju pėrmirėsojnė pėrqėndrimin?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/01/2018 15:44

Megjithatė, ėshtė paksa e vėshtirė ta mirėmbani njė dietė tė tillė kur e keni pasur njė ditė tė keqe dhe dėshironi tė zhyteni nė Nutella.

Kėto nėntė ushqime tė thjeshta ėshtė dėshmuar se janė mė tė mirat pėr pėrmirėsimin e pėrqėndrimit, si dhe ndihmojnė nė humbjen e peshės.

Hani kėto ushqime tė shijshme e tė shėndetshme dhe do tė shndritni brenda njė kohe shumė tė shkurtėr.

Ēokollata

Kafja

Salmoni

Vezėt

Manaferrat

Arrat

Avokado

Bananet

Pastat

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
hLI$

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė