Telefoni i ri BlackBerry nuk ka butona.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Telefoni i ri BlackBerry nuk ka butona.

Pėr tė gjithė fansat e BlackBerry-t, GITEX Technology nė Dubai, prezantoi BlackBerry Motion njė smartphone vetėm me ekran dhe njė bateri masive.

Telefoni i ri BlackBerry nuk ka butona.
Telefoni i ri BlackBerry nuk ka butona.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 11/10/2017 13:39

Smartphone-i vjen me njė ekran LCD 5.5 inē dhe njė procesor Snapdragon 625 SoC. Gjithashtu ėshtė i pajisur me 4GB Ram, 32GB hapėsirė ruajtėse dhe njė bateri 4000mAh. Dhe, ėshtė rezistent ndaj ujit.

Motion do tė jetė fillimisht i disponueshėm nė Lindjen e Mesme pėr rreth 460 dollarė Amerikanė.

Mes karakteristikave tė tjera ėshtė fotokamera e pasme prej 12 megapiksel dhe ajo e pėrparme prej 8 megapiksel, lexuesi i gjurmėve dixhitale dhe rezitent ndaj ujit dhe pluhurave.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
R$M!=

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė