Perspekti - Termat mė tė kėrkuar pėr vitin 2017 janė...
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Termat mė tė kėrkuar pėr vitin 2017 janė...

Google publikon bilancin, Ja cilėt janė termat mė tė kėrkuar pėr vitin 2017.

Termat mė tė kėrkuar pėr vitin 2017 janė...
Termat mė tė kėrkuar pėr vitin 2017 janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/12/2017 07:00, Ndryshuar: 14/12/2017 14:02

Domain mė i njohur i internetit publikoi bilancin e vet pėr vitin 2017 ku temat mė tė kėrkuara janė uragani Irma e ndjekur nga dy smartfonėt e Apple-it.

Mė pas vijnė personazhet mė popullore, njėri pėr anėn e tij negative, Matt Lauer njė nga tė famshmit e akuzuar pėr pėrdhunim dhe abuzime seksuale nė SHBA dhe tjetra ėshtė Meghan Markle, e fejuara e princit Herri.

Listimi i personave varion qė nga tė akuzuarit pėr abuzime, Matt Lauer deri tek Harvey Weinstein, Meghan Markle e dyta, ndėrsa Melania Trump renditet e shtata dhe Floyd Mayweather nė vendin e tetė, sportisti mė i pėlqyer.

Persona

1. Matt Lauer

2. Meghan Markle

3. Nadia Toffa

4. Harvey Weinstein

5. Kevin Spacey

6. Gal Gadot

7. Melania Trump

8. Floyd Mayweather

9. Michael Flynn

10. Philippe Coutinho

Pėrveē uraganėve, boomi i bitcoin-it tėrhoqi vėmendjen e lajmeve sė bashku me sulmin nė njė festival nė Las Vegas, pjesėrisht politika, Koreja e Veriut ėshtė mė e kėrkuara.

Lajme

1. Uragani Irma

2. Bitcoin

3. Sulmi i Las Vegas

4. Koreja e Veriut

5. Eklipsi Diellor

6. Uragani Harvey

7. Manchester (sulmi nė koncertin e Ariana Grande-s)

8. Uragani Jose

9. Uragani Maria

10. Gjirafa April

Fejesa e Meghan Markle me princin Herri e nxori nė vend tė parė tė listės sė aktorėve duke zėvendėsuar Kevin Spacey.

Aktorė

1. Meghan Markle

2. Kevin Spacey

3. Gal Gadot

4. Louis C.K.

5. Bill Skarsgård

6. Millie Bobby Brown

7. Tom Holland

8. Kaley Cuoco

9. Saoirse Ronan

Teknologjia

1. iPhone 8

2. iPhone X

3. Nintendo Switch

4. Samsung Galaxy S8

5. Xbox One X

6. Nokia 3310

7. Razer Phone

8. Oppo F5

9. OnePlus 5

10. Nokia 6

Zgjedhjet

1. Francė

2. Gjermani

3. Mbretėri e Bashkuar

4. Uttar Pradesh

5. Zgjedhje nė Gjeorgji

6. Zgjedhje nė Montana

7. Zgjedhje nė British Columbia

8. BMC

9. Zgjedhje rajonale nė Sicili

10. Holandė

Ngjarje sportive

1. Wimbledon

2. Super Bowl

3. Mayweather vs McGregor

4. Tour de France

5. Botėrori i bejbollit

6. Australian Open

7. US Open

8. Kupa e konfederatės sė FIFA-s

9. Playoffs i NBA

10. UEFA Champions League

Vdekjet

1. Tom Petty

2. Chester Bennington

3. Chris Cornell

4. Bill Paxton

5. Hugh Hefner

6. Aaron Hernandez

7. Lil Peep

8. Mao Kobayashi

9. Charlie Murphy

10. David Cassidy

Seriale dhe show tė TV

1. Stranger Things

2. 13 Reasons Why

3. Big Brother Brasil

4. Game of Thrones

5. Iron Fist

6. Bigg Boss

7. Riverdale

8. American Gods

9. The Kapil Sharma Show

10. Mindhunter

Receta

1. Gjoks pule

2. Mish i grirė

3. Pogaēa (bukė turke)

4. Tost francez

5. Kek tarifi (tortė)

6. Kofshė derri

7. Spagheti me kungull

8. Sallatė me lakėr

9. Pesto

10. P ģ·Ō (brumė pėr ushqim Japonez)


Komentet (1)

Mua m? p?lqen t? shikoj seriali me fal me titra shqip
- Arbesha, Tirana, 29-11-2018 18:28
24
31
Vlerėso komentin

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
:fJ5f

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė