Aftėsitė qė duhet tė keni pėr tu bėrė lider i paharrueshėm
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Aftėsitė qė duhet tė keni pėr tu bėrė lider i paharrueshėm

Shkollat mė tė mira tė biznesit, duke filluar nga Stanfordi e deri te Whartoni, e mėsojnė tregimin e historive si strategji tė komunikimit nė biznes.

Aftėsitė qė duhet tė keni pėr tu bėrė lider i paharrueshėm
Aftėsitė qė duhet tė keni pėr tu bėrė lider i paharrueshėm
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 21/12/2017 15:19

Aftėsia pėr ta treguar njė histori interesante dhe pėr ta mbajtur vėmendjen e dėgjuesve ėshtė shenjė e lidershipit.

Tregimi i historive ėshtė mėnyrė e fuqishme pėr liderėt qė tė fitojnė klientė, t'i rrisin shitjet, tė rekrutojnė staf tė talentuar, etj.

Njė storje e mirė nuk ėshtė vetėm argėtuese, por ėshtė dėshmuar shkencėrisht se ėshtė metodė efektive pėr t'i ndihmuar njerėzit tė mbajnė mend informacione tė ndryshme. Sipas profesoreshės sė marketingut Jennifer Aaker, storjet mbahen mend 22 fish mė shumė sesa faktet.

Me fjalė tė tjera, nėse keni njė mesazh tė cilin dėshironi qė tjerėt ta mbajnė nė mend, pėrēojeni atė pėrmes njė historie!


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
G(S[N

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.