Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kriminelėt e ekzekutuar gjatė shekullit tė kaluar kanė thėnė...

Fjalėt e fundit tė kriminelėve tė ekzekutuar gjatė shekullit tė kaluar.

Kriminelėt e ekzekutuar gjatė shekullit tė kaluar kanė thėnė..
Kriminelėt e ekzekutuar gjatė shekullit tė kaluar kanė thėnė..
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 21/11/2017 21:46

Kėto janė fjalėt e mė tė frikshme dhe mė tė paharrueshme tė kriminelėve para ekzekutimit tė tyre.

Kėto janė fjalėt mė tė thella dhe qė kanė nxitur si reagimin e publikut ashtu edhe shkrimin e ndonjė libri me tė njėjtin titull.

Kėnaqėsi t'iu jap fund tė gjitha kėnaqėsive.

Njerėzit e mirė janė gjithmonė tė sigurt qė kanė tė drejtė.

Nė fund tė gjithė vdesin.

Mos u frikėsoni, do kthehem

Le ta bėjmė pra

Nuk mė dhanė spageti, dua qe shtypi ta dijė.

Zotėrinj a jeni gati tė shihni njė mollė tė pjekur.

Mė vjen keq veē pėr dy gjėra: mė falni qė i kam lėnduar disa kafshė gjatė jetės sime dhe mė falni qė nuk munda tė vras tė gjithė racėn njerėzore.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
aN`3I

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.