Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Parashikimi javor 9 Tetor - 15 Tetor - Ja kush do tė ketė fat kėtė javė.

Sipas astrologut tė njohur ndėrkombtarisht Oscar Cainer, ky ėshtė parashikimi i shenjave tė horoskopit pėr kėtė javė.

Parashikimi javor 9 Tetor - 15 Tetor - Ja kush do tė ketė fat kėtė javė.
Parashikimi javor 9 Tetor - 15 Tetor - Ja kush do tė ketė fat kėtė javė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/10/2017 20:21

Sipas Oscar Cainer kėto janė disa nga gjėrat kryesore qė do i ndodhin ēdo shenje. Shpresojmė tė informoheni nė mėnyrėn mė tė mirė.

1. Dashi

Do tė filloni tė ndjeni njė ndryshim gradual kėtė javė. Ju nuk do tė ndiheni tė kufizuar nga kufijtė e imponuar nga dikush tjetėr. Disa nga marrėdhėniet tuaja mė tė ngushta do tė lulėzojnė. Bėhuni gati pėr tė shijuar njė liri qė mezi e keni pritur!

2. Demi

Kėtė javė do ndiheni tė aftė pėr tė arritur qėllimet tuaja, por nuk mund tė kapėrceni bllokimin nga arritja e tyre. Ndėrsa krijoni marrėdhėnie tė reja, do tė shihni se do tė keni mundėsi tė mira.

Kėtė javė do tė gjeni mbėshtetjen qė ju nevojitet pėr tė hapur njė kapitull tė ri.

3. Binjakėt

Binajkėt janė duke mėsuar aftėsitė praktike pėr tė ndjekur rrugėn qė duhet. Kjo nėnkupton orientim nga qėllimi kryesor, duke u bėrė edhe egoist nėse ėshtė e nevojshme. Ju do tė fitoni shumė nga njė pushim i vogėl kėtė javė.

4. Gaforrja

Ju keni njė talent qė ka mbetur i papėrdorur pėr disa kohė. Lajm i mirė ėshtė se kėtė javė, paraqitet njė mundėsi qė do t'ju japė mundėsinė pėr tė bėrė mė shumė. Gjithashtu, jeta sentimentale do ketė ndryshim pozitiv, pasi mund tė krijoni lidhjen me dikė qė mezi e keni pritur. Urime Gaforre!

5. Luani

Gjėrat nuk po shkojnė ashtu si i prisni. Nė fakt, ēėshtja qė ju intereson kaq shumė, duket se po del jashtė kontrollit. Ju jeni tė lodhur pėr t'u goditur nga vendimet e njerėzve tė tjerė. Megjithėse jeni duke bėrė njė punė tė mrekullueshme , sėrish ėshtė njė punė e vėshtirė. Keni nevojė pėr paqe dhe stabilitet. Kjo javė paraqet njė mundėsi pėr tė rimarrė disa fuqi.

6. Virgjėresha

Nėse diēka ndodh nė errėsirė, duhet tė sillet nė dritė nė mėnyrė qė tė zgjidhet. Ju keni qenė duke u pėrpjekur pėr tė parashikuar atė qė personi tjetėr mund tė thotė, duke imagjinuar mė tė keqen. Por ju nė fakt nuk e dini se ēfarė po mendojnė. Projektimi i frikės tuaj nuk do ju ēojė ēon nė ndonjė gjė tė mirė. Kėtė javė, ju mund tė ruani shumė stres thjesht duke filluar njė bisedė.

7. Peshorja

Jupiter ėshtė gati tė lėrė shenjėn tuaj. Ju po hyni nė njė epokė tė qetėsisė. Kjo gjė shėnon fundin e njė periudhe ndryshimi dhe njė fillim. Puna qė keni vėnė gjatė muajve tė fundit ka arritur nė pėrfundimin e saj natyror. Sė shpejti do tė sjellė fryte.

8. Akrepi

Ēfarė ka ndodhur me shpresat dhe ėndrrat qė keni pasur dikur? Qėndrimi i shumėpritur i Jupiterit nė shenjėn tuaj ju sjell fat. Mos u shqetėsoni, ky nuk ėshtė kthim nė tė kaluarėn. Ėshtė mė shumė si njė mundėsi pėr tė formėsuar tė ardhmen qė keni dashur gjithmonė.

9. Shigjetari

Disa ndryshime ndodhin gradualisht. Ky ėshtė njė lloj ndryshimi qė kėrkon veprim tė menjėhershėm. Rritja nė detyrė dhe marrja e mė shumė pėrgjegjėsive janė pėrvoja mė delikate. Kėtė javė, ju do ta gjeni veten duke kaluar njė transformim tė tillė.

10. Bricjapi

Venusi dhe Marsi do lidhen me sundimtarin tuaj kėtė javė. Kjo vendosje e re qiellore pėrforcon rėndėsinė e krijimit tė njė lloji tjetėr tė pasurisė. Duke pėrjetuar fuqinė qė kėto lidhje mbajnė, do tė kuptoni se suksesi i vėrtetė do tė vazhdojė.

11. Ujori

Jupiteri sjell ndikimin e tij nė njė pjesė tė qiellit qė merret me ambicien dhe arritjen. Ai sugjeron njė ndryshim nė mėnyrėn se si e pėrjeton jetėn. Investimet e vjetra, si materiale ashtu edhe emocionale, do tė fillojnė tė japin fryte. Kjo do t'ju ndihmojė tė njihni pastėrtinė e shpirtit tuaj dhe veēantinė e vizionit tuaj.

12. Peshqit

Njerėzit janė tė etur tė ndajnė urtėsinė e tyre me ju dhe nė mėnyrė mė irrituese, ata duken shumė tė sigurt pėr atė qė mendojnė se duhet tė bėni mė pas. Duhet t'i dėgjoni ato? Nėse mendoni se udhėzimi i tyre ėshtė i bazuar nė prova, atėherė po. Ėshtė koha tė dilni nga zona juaj e rehatisė dhe tė angazhoheni nė njė aventurė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@V\S

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.