Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė dobėsitė mė tė mėdha tė ēdo shenje horoskopi?

Kėto janė pikat tuaja tė dobėta sipas shenjės sė horoskopit dhe nuk i mohoni dot.

Cilat janė dobėsitė mė tė mėdha tė ēdo shenje horoskopi?
Cilat janė dobėsitė mė tė mėdha tė ēdo shenje horoskopi?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/01/2018 13:21

Tė dish pikat e tua tė dobėta ėshtė e rėndėsishme qė tė pėrmirėsosh veten dhe tė dish tė mbrohesh nė situata tė vėshtira. Sipas shenjės suaj tė horoskopit ja kush ėshtė pika juaj e dobėt.

Dashi

Personave tė shenjės sė Dashit ju pėlqen tė udhėheqin. Duke qenė se kanė tė gjitha cilėsitė e njė lideri atyre nuk iu pėlqen tė marrin mendimet e tė tjerėve dhe bėjnė gjithmonė vetėm sipas kokės sė tyre.

Demi

Demi ėshtė njė shenjė qė i pėlqen siguria dhe rehatia. Ata nuk dėshirojnė tė provojnė eksperienca tė reja nėse kanė gjetur rehat me diēka. Kjo bėn qė shpesh tė humbasin shumė.

Binjakėt

Ndryshe nga shenja e Demit, Binjakėt janė gjithmonė nė ndryshim. Shumė rrallė ndodh qė Binjakėt tė gjejnė paqe e tė mos ndryshojnė. Ata kėrkojnė gjithmonė gjėra tė reja e kjo bėn qė ndonjėherė edhe tė dėshtojnė.

Gaforrja

Gaforret kanė shumė probleme me vetėbesimin. Ata kėrkojnė gjithmonė mendimin dhe aprovimin e personave tė tjerė sepse i vlerėsojnė mė shumė se veten.

Luani

Luani dėshiron gjithmonė tė jetė protagonist dhe nė qendėr tė vėmendjes. Ata harrojnė se dhe personat rreth tyre kanė nevojė pėr ta dhe kėshtu pa dashur kthehen nė arrogantė.

Virgjėresha

Personat e shenjės sė Virgjėreshės duan gjithmonė tė dijnė pėrse ndodh diēka. Ata dėshirojnė tė gjejnė njė arsye pėr gjithēka dhe kjo bėn tė jenė shumicėn e kohės tė shqetėsuar.

Peshorja

Nėse Peshorja inatoset me ju atėherė e keni punėn keq. Peshoret mbajnė shumė inat dhe kjo nuk kalon lehtė. Ata do tė vazhdojnė tė jenė tė mėrzitur me ju pėr njė kohė tė gjatė.

Akrepi

Akrepi vuan nga xhelozia e tepėrt. Ata janė xhelozė pėr gjithēka dhe shpeshherė shumė shumė mosbesues.

Shigjetari

Shigjetarėt nuk ēojnė asgjė deri nė fund. Ata mėrziten shpejt dhe gjithēka qė zgjat ju duket monotone.

Bricjapi

Bricjapi ėshtė shumė punėtorė. Kjo ėshtė gjė e mirė por edhe e keqe. Tė fiksuar pas punės ata harrojnė tė kujdesen pėr veten e tyre e aq mė tepėr pėr personat qė i rrethojnė.

Ujori

Ujori gjen gjithmonė diēka pėr tė kritikuar. Ka gjithmonė njė gjė qė nuk i pėlqen kėsaj shenje. Dhe kur tė gjitha janė nė rregull, me siguri ujori do ta gjejė njė detaj qė ta kritikojė.

Peshqit

Kjo shenjė ka emocione shumė tė trazuara. Kjo bėn qė tė mos jenė kurrė tė qetė dhe nuk arrijnė tė pėrballen me realitetin. E shmangin atė sa mė shumė tė jetė e mundur.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@dNB-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė