Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat mė llafazane tė horoskopit?

Nga bisedat e vogla te ato mė seriozitet njerėzit e duan komunikimin. Disa mė shumė disa mė pak, e rėndėsishme ėshtė qė tė gjithė flasim.

Cilat janė shenjat mė llafazane tė horoskopit?
Cilat janė shenjat mė llafazane tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/01/2018 23:37

Gjithashtu ka edhe prej atyre njerėzve tė cilėt nuk dinė tė pushojnė, dhe i pėrkasin kėtyre 3 shenjave tė horoskopit:

Binjakėt

Si mund tė pushojė sė foluri njė shenjė e udhėhequr nga Mėrkuri? Planeti i mendimit u jep atyre edhe njė aftėsi tė madhe pėr ta shprehur gjithmonė atė qė mendojnė, dhe pėr hir tė sė vėrtetės Binjakėt mendojnė shumė. Nė ēdo tavolinė ata janė personat qė flasin mė shumė, dhe ju mund ta dalloni lehtėsisht njė Binjak nė bisedė e sipėr.

Dashi

Impulsiv dhe elokuentė, tė lindurit nė shenjėn e Dashit do thonė ēfarė ju vjen nė mendje. Ata thjesht nuk i mbajnė dot gjėrat pėrbrenda dhe kjo reflektohet mė sė miri nė njė bisedė. Prisni debate tė forta dhe tė gjata me ta sepse e kanė pasion.

Shigjetari

Janė tė sinqertė dhe entuziastė. Nė bisedė kėrkojnė protagonizėm dhe janė plotė me humor. Mos prisni kurrė njė Shigjetar tė heshtur, dhe vetėm mendoni tė jeni njė Akrep nėn shoqėrinė e kėtyre 3 shenjave.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
7N8,A

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė